Без рубрики, Різне

Скільки міді в електродвигуні

03.04.2017

Кількість міді в електричних двигунах

Електродвигуни набули широкого застосування в промисловому виробництві, в сільському господарстві і в багатьох інших галузях виробництва і будівництва. Вони є перетворювачами електричної енергії в механічну. Електродвигун будь-якої марки складається з великої кількості різного металу і, звичайно, міді.

Конструктивні особливості обмотувальних проводів, колектора, кабелів, електродвигунів, що містять мідь

З міді складаються деталі електродвигуна, обмотувальні дроти, колектор. Точно сказати, скільки міді в електродвигуні можна, якщо знати його потужність і масу. Маса міді має різну кількість при напрузі 127/220 або 220/ 380. Велика кількість міді входить саме в обмотувальні дроти електродвигунів, колектор і кабелі.

  • Обмотувальні проводи необхідні, при творі перемотування і ремонту електродвигунів. Для обмоток мідь штучно «забруднюють» це потрібно для того, щоб зменшити пускові струми в моторі.
  • Обмотки випускаються у вигляді круглих і прямокутних перерізів, які в залежності від матеріалу дроту, виду і способу накладення ізоляції підрозділяються на марки.
  • найбільше поширені проводу обмотки, що складаються з міді. Дані мідні дроти виконуються з волокнистої, емалевою, комбінованою ізоляцією.
  • Дуже важливо правильно вибрати обмотки проводів при ремонті електродвигунів.
  • Вибирають за такими параметрами: по класу нагрівостійкості, за вимогами вологостійкості, морозостійкості, химостойкости, механічної міцності ізоляції.
  • Обмотувальні дроти зазвичай надходять в котушках, барабанах і бухтах. Кожна котушка повинна мати ярлик з найменуванням заводу виробника, марки виробника, розміру, ваги обмотувального проводу. Зберігати їх необхідно в сухих приміщеннях, складах.
  • Колектор — порожнистий циліндр, який складається з дрібних пластин твердотянутой міді. Ці мідні пластини ізольовані один від одного миканитовыми прокладками і манжетами один від одного.

Де придбати обмотки проводів електродвигунів, призначених для ремонту?

Дуже важливу роль має придбання необхідних обмоток проводів для ремонту електродвигунів в компаніях, які співпрацюють з перевіреними фірмами. Величезний вибір електродвигунів різних параметрів обмоток проводів, кабелів і інших деталей пропонує компанія «РосДилер-Електро». При замовленні електродвигуна різної модифікації, мідних обмоток і інших деталей здійснюється доставка приладів клієнту в будь-якій комплектації.

Переглядів: 11333

Дата: Неділя, 19 Січень 2014

Короткий опис статті: почому кілограм міді

Джерело: скільки міді в електродвигуні

Також ви можете прочитати