Різне

Скуповування лому кольорових металів

25.07.2015

Купуємо брухт кольорових металів в Санкт-Петербурзі.
Про компанію
Купівля брухту кольорових металів — швидко і вигідно!

ТОВ «Вест Метал Сервіс» працює в Санкт-Петербурзі і області з 1997 року, спеціалізуючись на демонтаж, приймання та переробки кольорового металобрухту. Компанія починала свою діяльність як підприємство, що займається збором і переробкою брухту чорних та кольорових металів, а також виконанням робіт по демонтажу висотних металоконструкцій.

Сьогодні «ВМС» — одна з найбільших фірм, що спеціалізуються на прийомі і переробці брухту кольорових металів. Ми намагаємося надати клієнту максимум послуг, запропонувати кращі ціни та найвигідніші умови на покупку кольорового брухту. Метою компанії є побудова довгострокових відносин з постачальниками брухту кольорових металів, що веде до взаємовигідної співпраці.

ТОВ «ВестМеталлСервис» приймає кольоровий металобрухт у організацій і приватних осіб. Надаються всі документи, договір, специфікації – ми працюємо максимально прозоро і чесно.

Для зручності і заощадження коштів клієнта ще в 2006 р. створено і працює донині дочірнє підприємство ТОВ «ВМС» центр». При необхідності працювати без ПДВ договори укладаються від імені «ВМС» центр».

надані компанією послуги є чинна дозвільна документація (ліцензії, посвідчення тощо).

Компанія «Вест Метал Сервіс» має власну захищену транспортний підрозділ має автомобілі ГАЗель, ЗІЛ, КАМАЗ, МАЗ, ми готові надати транспортні послуги та надати автотранспорт для перевезення Вашого кольорового металобрухту на приймальний майданчик в Санкт-Петербурзі.

При необхідності ми можемо здійснити демонтаж, порізку і навантаження кольорових металів, провести розрахунок прямо на місці.

Зателефонуйте або надішліть запит. дізнайтеся ціни і умови приймання брухту кольорового брухту! Сподіваємося стати Вашими довгостроковими партнерами по бізнесу!

З питань прийому всіх видів кольорового металу телефонуйте за телефоном:

По телефону: (812) 904-64-74 або +7-921-904-64-74 Андрій

По електронній пошті: wms93@mail.ru

Чому ми купуємо брухт кольорових металів?

Ресурси планети не безмежні. Екологи та захисники природи б’ють на сполох, видобуток корисних копалин неухильно знижується з року в рік. Однак виробництво у всьому світі стабільно зростає, і вже давно виникла необхідність у переробці вторинних ресурсів. Це відноситься і до кольорових металів, таких як мідь, алюміній, свинець, олово.

Всі метали і сплави, в які не входить залізо, называтются кольоровими металами або цветметом. Традиційно кольорові метали поділяють на важкі та легкі, щільність яких менше 3 грама на кубічний сантиметр. Окремою групою виділяють рідкісні і благородні метали, такі як золото, платина, срібло і т. д.

В промисловості широко використовуються такі кольорові метали: алюміній, мідь, свинець, титан, нікель, а також різні сплави з високою часткою їх змісту. Прикладами можуть служити всі види дюралюмінію (основний елемент – алюміній); латуні і бронзи (основний елемент – мідь); нержавіючі сталі (залізо, легированное нікелем у частці від 4%). Видобуток, виплавка і обробка кольорових металів значно дорожче порівняно з чорними, що обумовлює більш високу вартість виробів із кольорових металів, так і кольорового металобрухту.

Накопичені за роки інтенсивного виробництва металеві вироби з кольорових металів, давно вже відслужили свій термін і є кольоровим металобрухтом, можуть відродитися в нові, потрібні й корисні вироби після переробки. Тому скуповування лому кольорових металів для переробників стала основним методом збільшення обсягу вхідної сировини. Прийом брухту і покупка кольорового брухту сьогодні здійснюється багатьма організаціями, так як переробка брухту кольорових металів в нові заготовки для виробництва (переплавка) набагато більш вигідна і безпечна для природи, ніж розвідка і видобуток руди з надр Землі.

Компанія «Вест Метал Сервіс» купує кольоровий металобрухт як виробничого, так і побутового походження.Ви можете продати нам кольоровий брухт практично в будь-яких обсягах. Брухт кольорових металів можна виявити практично скрізь, цветметом є різні побутові вироби: посуд, елементи меблевих або будівельних конструкцій, кабелі і проводи, радіатори, картери… А також виробнича продукція: старі суду, цистерни, морально або фізично застаріле промислове обладнання, не потрібні запчастини, перегорілі обмотки двигунів і генераторів і багато іншого. Одним словом все, що містить кольорові метали, можна здати як брухт кольорових металів.

Погодьтеся. набагато вигідніше не просто вивезти кольоровий брухт звалище, а позбавитися від непотрібних виробів з вигодою продати кольоровий брухт в будь-який час, за зручною формою оплати, одночасно звільнивши зайняті раніше площі.

Прийом брухту кольорових металів в Санкт-Петербурзі і сусідніх областях проводиться за максимально вигідними цінами для наших клієнтів, ми готові купити лом в будь-яких обсягах, в будь-якому стані і в будь-який зручний час.

Ми купуємо брухт кольорових металів на нашій спеціалізованій майданчику. Наші спеціалісти можуть оперативно провести зважування брухту, хімічний аналіз кольорового металобрухту, визначити вміст чистого кольорового металу, дати різні консультації.

ТОВ «ВМС» дорого купує такі кольорові метали та види кольорового металобрухту:

— Алюміній, дюралюміній, силумін, стружку, відходи і вироби

(кабелі, проводи, шини, харчовий алюміній, картерный і моторний лом, будівельний профіль, радіатори та інше).

— Мідь, мідну стружку і вироби з міді

(лом кабелю і проводів, обмотки, мідну шину, трубки, мідні відходи виробництва та інше).

— Латунь і бронзу, стружку, вироби

(сантехнічні вироби, радіатори, сепаратори підшипників, латунні відходи виробництва та інше).

— Брухт нержавіючої сталі, нержавіючу стружку

Короткий опис статті: ціни на кольорові метали Дорого закуповуємо всі види кольорового металобрухту в Санкт-Петербурзі. Майданчик, точні ваги, оплата відразу. брухт кольорових металів,прийом кольорового металу,кольоровий метал ціни,кольоровий брухт,кольорові метали,прийом металобрухту,ціни на металобрухт,купівля металобрухту,
куплю металобрухт,брухт алюмінію,алюміній,лом міді,
куплю мідь,лом нержавіючої сталі,брухт нержавіючий,нержавійка,лом латуні,куплю латунь,брухт кабелю,відходи кабелю

Джерело: Скуповування лому кольорових металів

Також ви можете прочитати