Продати металобрухт

Старий москвич вигідніше продати на металобрухт . Новини Gazeta.

21.08.2015

Старий «москвич» вигідніше продати на металобрухт

Автор: фото: Микола КАРНАРУК
35-річний Ігор Зубко торгує вживаними запчастинами на авторинку в Черкасах. На стелажах під відкритим небом тримає колісні диски і шини. Пару таких продає по 400 гривень. Поруч, в ангарах, іномарки розбирають на частини

48-річний Сергій Петренко зі Сміли Черкаської області довго не міг продати свій «Москвич-412″. За авто 1987 року випуску просив 4 тис. грн.

Я півтора року давав оголошення в газету. За весь час подзвонили тричі. Питали, цілий кузов. А у мене і його, і мотор потрібно було ремонтувати. Знайомий порадив підійти на » розбирання» в Черкасах. Казав, там хлопці скуповують старі машини на деталі.

На авторинку в Південно-західному районі обласного центру продавець Василь Яковуша, 60 років, погодився дати безкоштовну пораду. Інші торговці просять за це 5 грн. У Яковуша повно деталей від » жигулів» і «москвичів».

Кузов драний мені не потрібен. Якщо в моторі немає тиску, масла і він димить, то він нікому не потрібен. Такого нікому не продам. Якщо і куплять, то завтра принесуть назад. Думаю, з твого «москвича» нема чого продавати. І ремонтувати не раджу. Тобі сам мотор дорожче обійдеться, ніж купити інший «москвич», — сьорбає борщ з банки Василь Григорович. — Ремонтувати мотор від «москвича» найважче. Від «вісімки» і » дев’ятки» легше. Гільзи купити треба, вкладиші, кільця на поршень, всі прокладки, сальники. Ще і робота. Я вам ось що раджу: якщо машина сама доїде в Черкаси, віддайте її на брухт. Дам вам кілька адрес. Машину поставлять на вагову. Відкинуть кіл 150 на гуму, пластмасу, тосол, сидіння. А інші вважають як чорний метал.

За пораду на базарі беруть п’ять гривень

За 1 кг чорного металу на приймальних пунктах Черкас дають 1,8 грн. «Москвич» Сергія Петренко важить 1050 кг тобто на руки дадуть 1,6 тис. грн — за 900 кг брухту.

А хочеш, розбери кузов. Тоді щось піде як чорний метал. Алюмінієві частини дорожче 9 гривень кіло. Справні деталі теж можна продати запчастинами. За передню балку в хорошому стані, без пошкоджень, дадуть 300 гривень. Редуктор на 38 зубів нікому не потрібен. Якщо на 35 зубів — потягне на 200 гривень, — розповідає Василь Яковуша. — Справна коробка передач потягне на 250 гривень. Робочий мотор «москвича» реалізатори продають за 1000.

«Москвич» можна продати по деталям не менш ніж за 2 тис. грн. Машину в хорошому стані — за 3-3,5 тис.

А за цілий «москвич» в хорошому стані вам дадуть 1000, може, трохи більше, — запевняє продавець.

Скільки коштують деталі старого авто, грн

Двигун — до 1000; головка — 250; карбюратор — 60; генератор — 40; бензонасос — 30; амортизатор — 40; покришка вітчизняна — 150; покришка імпортна — від 100; передня балка — 300; редуктор — 200; коробка передач — 250; диски — 70; двері — 100; скло лобове — 90; скло заднє 40

Старе авто знімуть з обліку за 50 гривень

Раскомплектованный, непридатний для використання легковик, варто зняти з обліку в МРЕВ. Це звільняє від сплати щорічних зборів.

Щоб зняти машину з обліку, власник повинен звернутися в місцевий МРЕВ. При собі потрібно мати паспорт, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та державних номерних знаках. Власник пише заяву про зняття з обліку. Також потрібно пред’явити квитанції про сплату податків за минулий і поточний рік, — говорить 39-річний Віктор Козаченко з управління ДАІ Черкас.

Власнику видають довідку про списання авто. Це на випадок, якщо він згодом вирішить відновити машину або продати кузов.

Автор: Микола КАРНАРУК

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою і натисніть комбінацію клавіш Alt+A

Короткий опис статті: продати металобрухт 48-річний Сергій Петренко зі Сміли Черкаської області довго не міг продати свій «Москвич-412». За авто 1987 року випуску просив 4 тис. грн. — Я півтора року давав оголошення в газету. За весь час подзвонили тричі. Питали, цілий кузов. А у …

Джерело: Старий «москвич» вигідніше продати на металобрухт | Новини на Gazeta.ua

Також ви можете прочитати