Без рубрики, Різне

Технічне срібло, опис і ціна за 1 грам

03.04.2017

Як визначити технічне срібло — опис і ціна за 1 грам

Технічне срібло, опис і ціна за 1 грам
Говорячи про застосування срібла, частіше всього згадуються ювелірні прикраси, предмети декору та посуд. Однак не менш значуща роль цього благородного металу в промисловому виробництві, а також у роботі різних пристроїв і приладів. Міститься в них срібло прийнято вважати технічним. Згідно з прийнятим державним стандартам після утилізації устаткування, метал повинен підлягати вилученню і вторинній переробці.

Характерні риси технічного срібла

Багато громадян запитують: чим технічне срібло відрізняється від ювелірного? В даному випадку можна говорити про декількох несуттєвих відмінностях:

 • По-перше, цілком очевидно, що ювелірний срібло застосовують при виготовленні прикрас, а технічний – при виробництві складних технічних пристроїв;
 • По-друге, для технічного типу металу важливу роль відіграє склад (якщо мова йде про сплавах), а для ювелірного – зовнішній вигляд;
 • -третє, в технічних цілях часто застосовується чистий метал 999 проби. який в ювелірній справі практично не використовується через свою м’якості.

Варто відзначити, що в радянські роки на всіх приладах обов’язково вказувався обсяг містяться в них дорогоцінних металів. У підсумку після списання зроблені з них елементи вилучалися і передавалися спеціальної державної комісії, а інша частина пристрою утилізувалася.

Технічне срібло, опис і ціна за 1 грам

В даний час вилучити срібні деталі з пристроїв і продати їх має право будь-який власник цих механізмів. Варто зазначити, що срібло може містяться в:

 1. Дротах, пластинах і контактах;
 2. Корпусах і каркасах;
 3. Перемикачах і коннекторах;
 4. Рентгенівських фотоплівках;
 5. Акумуляторах;
 6. Авіаційних проводах.

Як вже зазначалося раніше, найчастіше в цих деталях використовується чисте срібло, оскільки тільки воно має потрібної тепло — і електропровідністю. Хоча в окремих випадках при виготовленні дроту і перемикачів застосовуються різноманітні срібні сплави.

Стільки коштує 1 грам технічного срібла?

 • Вміст чистого срібла в сплаві;
 • Місці реалізації металу.

Для того щоб визначити пробу технічного срібла можна звернутися за допомогою до оцінювачів, яких можна знайти в будь-якому ломбарді. Що ж стосується місця продажу металу, то важливо пам’ятати, що продати його в рамках інтернет-аукціонів в мережі Інтернет можна дорожче, ніж у самих ломбардах.

Короткий опис статті: скільки коштує метал за кг Технічне срібло – опис, характерні ознаки, відмінність від ювелірного, що його містять, прилади, ціна за 1 грам на аукціонах, у ломбардах при продажу за домовленістю.

Джерело: Технічне срібло — опис і ціна за 1 грам

Також ви можете прочитати