Без рубрики, Різне

Тендер на придбання у ТОВ «Торговий дім «ФосАгро. чорного брухту з Расвумчоррского

03.04.2017

Тендер на придбання у ТОВ «Торговий дім «ФосАгро» чорного брухту з Расвумчоррского рудника

ТОВ «Торговий дім «ФосАгро» пропонує Вам взаємовигідне співробітництво з купівлі брухту чорних металів утворюється на Расвумчоррском руднику АТ «Апатит» (Мурманська область, р. Кіровськ) на період з 23 березня по 31 травня 2015 року.

Середній обсяг утворення брухту чорних металів на об’єкті АТ «Апатит» Расвумчоррский рудник становить 90 тонн в місяць (85% — лом категорії 5А, 8%- лом категорії 12А, 3% — лом категорії 5АР, 4%- інші категорії брухту).

На Расвумчоррском руднику організована майданчик по збору металобрухту з території об’єкта. 70% металобрухту утворюється шляхом постійного звезення структурними підрозділами Расвумчоррского рудника АТ «Апатит» на зазначену майданчик, 30% складають металоконструкції і устаткування, які потребують демонтажу на території рудника силами Покупця.

Розрахунки за брухт проводяться шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок, у порядку 100% попередньої оплати за плановане до вивезення кількість товару.

Переробка, сортування, навантаження та вивезення брухту здійснюється за рахунок коштів Покупця з повною зачисткою майданчиків до землі.

Ціна продажу визначається на день відвантаження за такою формулою:

Ц= (Ц1+Ц2+Ц3)/3 — Х – де,

Ц – ціна реалізації брухту категорії 5А з Расвумчоррского рудника АТ «Апатит»,

Ц1 – ціна на брухт категорії 3А по прайс — листу ЗАТ «Міра» в Санкт-Петербурзі,

Ц2 – ціна на брухт категорії 3А по прайс — листу ВАТ «Псковвтормет» в Санкт — Петербурзі,

Ц3 – ціна на брухт категорії 3А по прайс — листу ТОВ «Уні-Блок» в Санкт-Петербурзі,

Х – різниця середньої ціни на брухт марки 3А по прайс-листам експортерів металобрухту і відпускною ціною брухту категорії 5А чорних металів на АТ «Апатит».

Ціна реалізації категорії 12А= ціна реалізації брухту категорії 5А – 500 руб.

Ціна реалізації категорії 5АР= ціна реалізації брухту категорії 5А + 1 100 руб.

У разі Вашої зацікавленості просимо надати комерційну пропозицію із зазначенням значення Х, в залежності від якого буде встановлюватися ціна продажу, строк

Короткий опис статті: брухт 3а Дошка оголошень металопрокату MetalTorg.Ua (Металлторг.ру): ціни, попит і пропозицію на ринку чорних і кольорових металів в Мурманську і Мурманської області

Джерело: Тендер на придбання у ТОВ «Торговий дім «ФосАгро» чорного брухту з Расвумчоррского рудника

Також ви можете прочитати