Здати машину на металобрухт

Терміново продати машину на запчастини цілком, викуп авто на запчастини в Москві, компанія Skypka-Auto.

03.09.2015

Терміново продати машину на запчастини цілком — викуп авто на запчастини в Москві


Ринок буквально переповнений підтриманими авто. Тому терміново продати машину навіть в непоганому стані сьогодні дуже і дуже складно. Що вже говорити про випадки, коли потрібно позбутися проблемного автомобіля. Тут не обійтися без сторонньої допомоги, інакше спроби продати автохлам самостійно обов’язково обернуться невдачею.

Розбитий автомобіль, машина не на ходу і інший автохлам – куди все це подіти? Ми знаємо – треба продати авто на запчастини. Зверніться з цього питання в нашу компанію. яка надає послуги з викупу авто, і вам не потрібно буде:

  • самостійно здійснювати розбирання автомобіля;
  • шукати покупців, які захочуть придбати машину на запчастини або по частинах;
  • займатися організаційними питаннями (оформлення угоди, зняття з обліку тощо).

Як здійснюється викуп авто на запчастини в нашій компанії


Алгоритм продажу авто на запчастини за допомогою нашої компанії досить простий.

Для цього вам потрібно зателефонувати нашим фахівцям за номером +7 (495) 767-09-74. Тут ви домовитеся з менеджерами про час проведення експертизи авто, а також зможете вирішити й інші питання.

Після того, як все узгоджено, до вас виїжджає експерт-оцінювач. Він проводить огляд стану авто, оцінює його і озвучує вам ціну, яку ви отримаєте від нашої компанії.

Якщо вас влаштує ціна вказана нами, то далі можна переходити до наступного етапу викупу авто на запчастини. Після цього складається договір і угода відбувається.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Наша компанія працює офіційно, тому і всі угоди з клієнтами оформлюються згідно із законодавством. Це забезпечує нашу і вашу захист від виникнення різного роду проблемних і конфліктних ситуацій.

Після цього ви отримуєте гроші за авто. Наша компанія гарантує вам, що сума, яку ви отримаєте, буде не нижче ринкової вартості вашої машини на момент продажу. Ви можете, звичайно, спробувати отримати і 100% від ринкової вартості, продавши машину самостійно, але на це піде багато часу, та гарантії того, що продати автомобіль цілком або по запчастинах, немає.

Вам потрібен терміновий викуп авто на запчастини – не проблема!


Дуже часто трапляються ситуації, коли потрібно отримати певну суму грошей як можна швидше. У цьому випадку варто розглянути послугу термінового викупу автомобілів. Зверніться в нашу компанію, і ми все зробимо дуже швидко. Наші фахівці оперативно прибудуть на місце для проведення експертної оцінки автомобіля. Ви можете бути впевнені, що більш швидкого способу продажу автомобіля на запчастини ви не знайдете.

Як ми економимо ваш час

Фахівці нашої компанії звільняють вас від питань, пов’язаних з викупом автомобіля. Ваша функція – це лише надати машину для огляду, прийняти рішення про її продаж, і отримати гроші за неї. Ми ж беремо на себе наступні зобов’язання:

  • повний юридичний супровід операції на всіх її етапах;
  • оформлення всіх необхідних документів, пов’язаних зі зняттям машини з обліку.

У нас є відпрацьована до досконалості схема, завдяки якій на рішення всіх питань з реєструючими органами витрачається мінімальна кількість часу. Поки автолюбителі, які вирішили самостійно прожати авто, та зняти його з обліку, стоять у черзі, ви отримуєте свої гроші і можете забути про те, що ще кілька годин тому у вас існувала проблема у вигляді купи непотрібного заліза, яке ви не знали куди подіти.

Зверніть увагу на суміжні послуги:
Дізнайтеся, скільки Ви отримаєте гроші за своє авто у нас.

Короткий опис статті: здати машину на металобрухт Потрібно терміново продати машину в Москві на запчастини цілком? Ми викупимо Ваш автомобіль! Терміново продати машину на запчастини цілком — викуп авто на запчастини в Москві

Джерело: Терміново продати машину на запчастини цілком — викуп авто на запчастини в Москві — компанія Skypka-Auto.uk

Також ви можете прочитати