Без рубрики, Різне

Термостійка фарба для печей з цегли, металу та бетону ціни, характеристики

03.04.2017

Фарба вогнетривка для покриття печей

Печі і каміни в приватних будинках можуть служити не тільки для обігріву приміщення, але і в якості окремих елементів, що оформляють інтер’єр. Їх фарбування вимагає використання спеціальних складів, які не будуть обсипатися під впливом високих температур. Випускається сучасними виробниками термостійка фарба для пічок — це продукт, що відповідає цілому ряду експлуатаційних вимог.

Термостійка фарба для печей з цегли, металу та бетону ціни, характеристики

Зміст:

Характеристики і правила вибору

До складу входить лак, в поєднанні з добавками — затверджувачами, пігментами, полімерами і іншими сумішами, що визначають його властивості і характеристики. Важливими вимогами, яким повинна відповідати фарба для покриття печей, є:

 • високий рівень захисту поверхні від перепадів температур;
 • стійкість до впливу пара;
 • запобігання корозійних процесів.

Еластична плівка, що утворюється після висихання жаростійкої фарби для цегляних печей, що надає споруді естетичний зовнішній вигляд. Емалі з молотковим ефектом створюють особливий ефект за рахунок присутніх в них алюмінієвих пластівців. Матові і глянсові металеві поверхні, покриті плівкою, виглядає не менш привабливо.

Знаючи, що являє собою термостійка фарба для печей, можна приступити до пошуку найбільш підходящою. Основні правила вибору зводяться до обліку:

 • робочої температури — практично будь-які склади витримують вплив до 80 °C, а максимальний поріг наближається до цифри в 750 °C;
 • умов — таких, як суха або волога середовище;
 • матеріалу, на який буде виконуватися завдання.

Існують фарби, розроблені для покриття печей з облицюванням з металу або цегли, а також бетонних споруд. Для ряду пічних конструкцій потрібно застосування різних сумішей в їх поєднаннях, або ж для фарбування печі використовують термостійкий фарбу одного виду.

Термостійка фарба для печей з цегли, металу та бетону ціни, характеристики

Види та особливості

Різноманіття складів для обробки нагрітих поверхонь представлена наступними варіантами:

1. Силіконові емалі і поліуретанові лаки чудово підходять для умов з підвищеним температурним режимом, на металі утворюють сріблясту плівку.

2. Акрилові водоемульсійні володіють мінімальної газопроникністю і служать прекрасним засобом захисту металевих конструкцій від корозії. Але перш ніж купити термостійку фарби на основі акрилу, слід врахувати, що в приміщеннях з високою вологістю вона не прослужить довго.

3. Водоемульсійні латексні склади використовують для печей з цегли та бетону, оброблена поверхня буде мати відмінні водовідштовхувальні характеристики.

4. Кремнійорганічні алкідні емалі і лаки призначені для покриття пристроїв з металу, а також каменю і цегли. Від силіконових складів їх відрізняє здатність витримувати вплив агресивних середовищ і запобігати появі висолів на цегляній кладці.

5. Поліуретанові однокомпонентні і двокомпонентні фарби володіють глянцевим блиском, легко наносяться і швидко сохнуть. Вони підходять для будь-яких печей.

Усі фарби і емалі з термостійким властивістю вирішують схожі завдання, але відрізняються окремими особливостями.

Продукція відомих марок

ПТермостійка фарба для печей з цегли, металу та бетону ціни, характеристики
опулярными квітами для складів будь-якого виду залишаються помаранчевий, зелений, сірий і їх відтінки. Випускаються в банках і у балонах з розпилювачем. Зручна в роботі термостійка аерозоль фарба по металу для печей наноситься тонкими шарами і швидко сохне. Поширені марки:

 1. «Dufa Aqua Heizkorperlack» — випускає емаль білого кольору. Розбавляється водою, має стабільний глянсовий блиск.
 2. Термостійка фарба для печей з цегли, металу та бетону ціни, характеристики
  «Rustins Brick Varnish» — лак захищає споруди з каменю та цегли від вогкості, грибка і цвілі. Надає блиск, не жовтіє з часом. Виробляється у Великобританії.
 3. «Rustins High Heat Black Paint» — склад також від англійського виробника, розроблений спеціально для виробів з металу, в тому числі решіток і димоходів.
 4. «Terminal Silicon» — швидковисихаюча суспензія на основі силікону з аналогічними попереднього продукту показниками термостійкості і хорошою вологозахист.

Короткий опис статті: метали та ціни Нанесення, правила вибору та вимоги до термостійкої фарбі для печі. Емалі силіконові, латексні, кремнієво-органічні, сталеві і акрилові

Джерело: Термостійка фарба для печей з цегли, металу та бетону — ціни, характеристики

Також ви можете прочитати