Лом

Титановий лом Lurkmore

11.09.2015

Матеріал з Lurkmore

Справжній титановий лом звідси

Титановий лом (не плутати з урановим ломом !) — символ Російського Атомного Православ’я і торжества Російського ВПК.

[ред.] Неоднозначність

Брухт титану

Що ви уявили собі, коли почули «титановий лом»? Напевно, більшу, метра півтора, палицю з титану з кінцями пірамідальної або конусної форми, т. зв. «брухт». А це могло бути й скорочення від слова «металобрухт»! Але це зауваження абсолютно не зменшує спільності для всього викладеного нижче.

[ред.] Походження

Швидше за все титановий лом з’явився в Священному Ахредуптусеъ. За своїм прямим призначенням використовувався в близько-збройової тусовці. Пізніше(?) проник в ЖЖ, завдяки Адольфычу і Апачу .

Фраза може бути пов’язана з мицголовым «летять ломом, кинутим мимо цілі» (мицголизм № 246 ).

Також коріння мема можуть йти в епоху Фідо (ехо-конференція MO.ECHO ), де знатні пидороборцы Генералів і Погорєлов пропонували використовувати для лікування гомосексуалізму Могутній Детонатор Заднього Мосту, який мав форму брухту.

Добре, якщо тобі так хочеться, то спочатку твоя дупа познайомиться з титановим колом. Втім, вибачай, якщо він раптом виявиться осиковим. ;-> Прийміть мої запевнення в абсолютному до Вас повазі — Vladimir aka «Dirty» Walt dirty@radiolink.net … You must be present to win. Jan 8 2000 by Vladimir Generalov — 15 messages — 9 authors

[ред.] Використання

Теж лом. Імовірно — титановий. Червоний.

Для важких земляних робіт Титановий Лом малопридатний — див. нижче. Тим не менш, з-за поєднання високої міцності, малої маси (титановий лом вдвічі легше сталевого аналогічних розмірів) і низькій теплопровідності він дуже придатний для дечого іншого — з’ясування стосунків між надмірно розгніваними людьми, а також терморектального криптоаналізу .

В реалі титанова монтування використовувалася на орбітальних станціях — на цей рахунок є спогади учасників.

Ще більш зручна і корисна в житті річ — титанова хомко. Виробляються на адміралі в Пітері надмалих партіями, в червоний колір не фарбують, але прикрашають завитками, чим псують весь кайф.

[ред.] Даний використання

При всіх недоліках, титанові ломи з кращих оборонних сплавів (як ключки для гольфу та інша лабуда) виробляються в кількості понад 9000 і є непоганим експортним товаром, що приносить серйозного бізнесу непоганий профіт. Секрет успіху в тому, що виводити з країни титан ніхто не дасть, але до продукції у вигляді брухту це не відноситься.

[ред.] Безблагодатность
[ред.] Квадратно-гніздове пояснення

Титан — легкий метал і дорогий. Лом повинен бути важким. Щоб ламати. Робити брухт з легкого металу — ідіотизм. Лом повинен бути дешевий. Щоб не шкода проебать. Робити брухт з дорогого металу — ідіотизм. Отже, титановий лом — двічі ідіотизм. Так-то.

[ред.] Розгорнутий варіант

насправді, всупереч легендам, титан особливою міцністю не відрізняється. Типовий титановий сплав має тимчасовий опір розриву в районі 450 МПа — приблизно як у середній хреновости сталі. Є, звичайно, винятки з міцністю до 1400 МПа, але їх вартість пробиває стелю і втрачається в синьому небі.

У чому ж тоді пафос титану? — запитаєш ти. Матеріалознавці відповідають: пафос титану в малій вазі. Титановий лом тієї ж товщини. що сталевий, зігнути простіше, зате титановий лом того ж ваги зігнути набагато складніше — тому що він буде товщі. Саме тому титан рулить в авіації і в космосі — там ніде важливо поєднання легкості і міцності. Зате, скажімо, титанові ножі в природі майже не зустрічаються — тому що лезо не можна зробити дуже товстим, воно тупо різати перестає.

Виняток — ножі для дайверів. Тому як в солоній воді навіть нержавіюча сталь йде по пизде дуже швидко, а мати трохи тупуватий ніж все ж краще, ніж в жопу іржавий.

Ще в плюси титану можна записати відмінну стійкість до корозії і забруднень (за рахунок хімічно інертною оксидної плівки). Звідси ж походить і мінус: прикріпити що-небудь до титану майже неможливо, пофарбувати — теж непросто. А вже через яку жопу доводиться зварювати титан зі сталлю… втім, це вже зовсім не по темі.

[ред.] Зварювання титану зі сталлю

Якщо все-таки цікаво — на практиці використовують три основних способи: зварювання вибухом, дифузійну зварювання і дугове зварювання вольфрамовим електродом в аргоні з ванадієвими вставками. Дешевизною і продуктивністю все це ні хрена не блищить, але нічого кращого поки не придумали: у з’єднанні постійно норовлять випасти інтерметаліди, а тоді пиши пропало — крихке руйнування в усі поля. Крім того, істотна відмінність титану від сталі — малий запас пластичності. Грубо кажучи, гнучкий по ходу життя сталевий брухт можна неодноразово і без наслідків випрямляти назад за допомогою кувалдометра, а ось титановий… ну, в принципі, теж можна, але зламається він від такого звернення набагато швидше. Алсо, якщо довбати ломом щось суворе, типу граніту, на сталевому просто додасться зазубрин і замятостей, титановий само швидко почне надщерблюватися і довго не проживе.

загалом, брухт з титану виходить легкий, порівняно міцний, нержавіючий, не брудняться, дорогий і погано придатний для важких робіт. Наявності взаємовиключні параграфи .

Тим не менш, титанова фомка — неймовірно корисна в господарстві річ, особливо якщо це господарство треба часто кудись тягати на горбу. Зокрема, титановий ломик — цінний інструмент для спелеолога, раскапывающего нові печери і шукає продовження відомих. Враховуючи цей факт, наявність взаємовиключних параграфів не настільки очевидно. Але, проте, титановий інструмент суцільно і поруч виготовляють з тих же креслень, що і сталевий, не враховуючи різницю в механічних властивостях (а крім поганий пластичності, титану вдвічі менше, ніж у сталі, модуль пружності). Звідси — тріщини і переломи, у фомок — в районі перегину, у титанових лопат — у черешка .

[ред.] Використання в інтернетах

Застосовується, поряд з напилком, як універсальне ремонтне засіб. Також застосовується в каральній проктології — для зміни стану мозку як в позитивну (лікування), так і в негативну (створення захворювання) сторону шляхом анальної інтеграції в поциента .

[ред.] Тим часом
[ред.] Тим не менш

Згідно постійно спростовуваних чуток. в неабиякій кількості поштових скриньок. так або інакше пов’язаних з обігом титану, на початку 90-х дрібносерійно випускалися титанові лопати (ті частини, що кріпляться до дерев’яної палиці і взаємодіє з землею). За відгуками місцевих землекопателей, даний продукт відрізнявся вкрай високою юзабіліті — гівно земля не прилипала до лопати. Якщо не розумієш цимес цього — марш в село до тітки, копати поле під картоплю. При цьому термін служби лопати при активному її використанні виявився невисоким — титан йшов тріщинами в місці прикріплення ручки. Але, так як випуск таких лопат проводився з «неліквідних надлишків », то при розтині масштабів живі директори підприємств будуть заздрити мертвим .

Крім того, титанові саперні (насправді піхотні, саперні — це великі) лопати є в наявності в більшості туристичних магазинів. Особливо — в «Експедиції», «Спортмайстрі» і подібних дорогих і вишуканих місцях. Але якщо потрібні не понти, а нормальна, недорога і практична річ, простіше купити саму звичайну малу піхотну лопату із сталі.

За неперевіреною інформацією, дані лопати досі використовуються стелс-пихотой як закріплюючий після титанового брухту.

Короткий опис статті: лом

Джерело: Титановий лом — Lurkmore

Також ви можете прочитати