Різне

ТОВ КузМетСервис

12.10.2015

Металлоло?м (металевий лом) — загальне, збірне назва різного металевого сміття (що прийшли в непридатність металевих виробів), або утилізованого не утилізованого у вторинному металургійному циклі. Найчастіше до металобрухту відносять спеціально концентрируемый у відведених місцях металевий сміття для подальшої переробки (утилізації).

Металобрухт підрозділяють в основному по виду металу, який має переважне процентний вміст у складі металобрухту, або переважне економічне значення при переробці металобрухту.

  • 3A Сталевий шматковий брухт — габаритні розміри не більше 800*500*500 мм (ГОСТ 2787-75), вага шматка не менше 2 кг, труби діаметром більш 200 мм повинні бути сплющені або розрізані за твірною. Товщина металу не менше 4 мм
  • 5A Сталевий негабаритний брухт, товщиною від 4 мм, труби завдовжки до 1,5 м і діаметром більш 200 мм, не сплющені або не розрізані за твірною, вага конструкції до 5 тн.
  • 12A Сталевий брухт – товщина металу менше 4 мм
  • 17A Брухт чавуну промислового — розмір не більше 1500*500*500 мм
  • 19A Брухт чавуну — розмір 1500*500*500 мм з підвищеним вмістом фосфору, сантехнічні вироби (батареї, ванни і т.п.)
  • 20 Негабаритний чавунний брухт і відходи промислового виробництва у вигляді чавунних виливків, виливниць і піддонів, вага шматка не більше 5 тн.
  • 22A Негабаритний чавунний брухт і відходи сантехнічного виробництва і т. д. з підвищеним та високим вмістом фосфору.

Переробка металобрухту має величезне економічне і екологічне значення. Так як при обліку сучасного індустріального розвитку світу та обсягів металу, залученого в сферу промислового використання стає ясно, що колосальний обсяг металу, то і обсяги постійно надходить в утиль металобрухту також дуже великі. Виходячи з цього положення в багатьох країнах більше ста років існують потужності по переробці відходів металу.

Короткий опис статті: вартість металобрухту Прийом брухту чорних металів, Продаж пило матеріалів, Продаж Чормету Метал, дерево, пило, матеріал, пиломатеріал, металобрухт, будівельний, дерево, брус, залізо, відходи, жерсть, кран, вогон

Джерело: ТОВ «КузМетСервис»

Також ви можете прочитати