Без рубрики, Різне

Ціна латуні за 1 кг лом сьогодні

03.04.2017

Ціна латуні за 1 кг лом сьогодні

Купівля брухту латуні є одним з основних напрямків нашої пункту прийому «Главчермет». Це досить дорогий вид кольорових металів: ціна латуні за 1 кг брухту сьогодні висока, ніж Ви самі переконаєтеся, подивившись прайс-лист на нашому сайті.

Ціна латуні за 1 кг лом сьогодні

Основним ціноутворюючим чинником у такому вигляді кольорових металів виступає присутність міді у складі. Тобто чим більше міді входить в латунний сплав, тим більша ціна Вам буде запропоновано за 1 кг латуні. При цьому вартість двокомпонентної латуні набагато вище, оскільки її вторинна переробка буде дешевше і простіше, ніж переробка багатокомпонентного сложнолегированного брухту латуні.

Яка ціна латуні за 1 кг брухту сьогодні?

В окрему цінову категорію входить томпак і полутомпак, а саме латунь наступних марок: Л80, Л85, Л90, Л96. Це майже чиста мідь з незначною домішкою цинку, яка легко відділяється від цього сплаву, оскільки в порівнянні з міддю має більш низьку температуру плавлення. Чим дорожче коштує цей лом латуні, тим менше зустрічається в чистому вигляді.

В брухт кольорових металів наш пункт прийому приймає та інші мідно-цинкові сплави таких марок, як Л60, Л63, Л68, Л70. Ці матеріали теж відмінно піддаються вторинній переробці, нітрохи не гірше ніж томпак. Основна відмінність полягає у кількості міді, яку з даного кольорового брухту можна виділити. Тому ціна латуні за 1 кг брухту такого виду буде трохи нижче.

В силу своєї специфіки латунний металобрухт знаходиться упереміш як з іншими видами брухту чорних, кольорових металів, неметалевих відходів, так і сам між собою. Щоб розібратися в цій купі сміття, необхідно перебирати метал ледь не по крупицях і обчислювати визначником металевих сплавів майже кожен шматочок.

Безумовно, в реальних умовах жоден пункт прийому кольорових металів не займається такою процедурою. Та й сам постачальник брухту навряд чи буде зацікавлений у тривалому аналізі, йому краще швидше отримати виручку за металобрухт. Пункту прийому теж невигідно витрачати час і трудові ресурси на настільки кропітка і далеко не завжди окупається працю. З цієї причини наша компанія «Главчермет» виділяє із загальної маси кольорових металів такий лом латуні і скуповує її як «латунь мікс», встановлюючи на нього середню ціну. Більш точну ціну латуні за 1 кг брухту ми рекомендуємо дізнатися у нашого консультанта, так як вона може дещо відрізнятися від тієї, яка представлена на сайті.

Наші пропозиції:

• «Главчермет» купить лом латуні в будь-якому обсязі, починаючи від 1 кг.

• Швидка оплата готівкою після здачі.

• Ми купуємо лом латуні та інших кольорових металів з доставкою власним транспортом, включаючи демонтаж і навантаження (у разі необхідності).

За довгі роки роботи компанія «Главчермет» зарекомендувала себе як якісного партнера. Наші клієнти знають, що всю роботу ми робимо на висоті і завжди знаходимо індивідуальний підхід. Багато пункти прийому зневажливо ставляться до лому латуні, зокрема до стружці. Ми маємо всі можливості, щоб скуповувати будь-які відходи латуні.

Ми приймаємо лом латуні за найвищими цінами в Московському регіоні. «Главчермет» відноситься до числа найбільш великих пунктів прийому на ринку вторинної сировини. Наші клієнти можуть розраховувати на безліч додаткових переваг. Наприклад, якщо Ви збираєтеся здати велику партію брухту латуні, то ми готові запропонувати гнучкі схеми угод і систему привабливих бонусів.

Швидко дізнатися всі нюанси і тонкощі нашої роботи і поточну ціну за 1 кг брухту латуні на сьогодні можна, зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті.

Скупка латуні від «Главчермет» саме вигідну пропозицію, яке ви коли-небудь бачили на московському ринку вторинної сировини.

Короткий опис статті: вартість 1 кг латуні Купівля брухту латуні є одним з основних напрямків нашої пункту прийому «Главчермет». Це досить дорогий вид кольорових металів: ціна латуні за 1 кг брухту сьогодні висока, ніж Ви самі переконаєтеся, подивившись прайс-лист на нашому сайті.

Джерело: Ціна латуні за 1 кг лом сьогодні

Також ви можете прочитати