Лом

Ціна на брухт золота сьогодні: чи вигідно це?

14.09.2015

Ціна на брухт золота сьогодні

Лом золота ціна якого викликає певний інтерес у людей, як і раніше зростає у вартості. На скільки при цьому ціна брухту відрізняється від середньої ціни на золото у вигляді монет, зливків або ювелірних прикрас?

Інвестуючи, люди, як правило, хочуть задовольнити бажання збереження коштів і бажання їх примноження. Останнє асоціюється з солодким словосполученням «пасивний дохід » — який російська людина не хоче сидіти на печі та їсти калачі, і при цьому не зароблені потом і кров’ю? Інвестування в золото за останні 11 років довело, що можна не тільки спокійно сидіти на печі (тобто не піклуючись про інфляцію), але і частенько радувати себе калачами.

Лом золота (або вторинне золото ) — метал, що купується для повторного використання, наприклад, ломбардом, які беруть прикраси у населення з метою їх перепродажу ювелірних заводів.

Правда, при інвестуванні в жовтий метал необхідно враховувати специфіку російського ринку золота, зовсім недавно перебуває в зародковому стані і зараз значно знижує можливий рівень ліквідності вкладів у золото.

Вважається, що золоті злитки поступаються в ліквідності золотих інвестиційних монет і вже тим більше, знеособленим металевих рахунках. А як же золотий лом (вироби, що не є злитками, монетами та ювелірними виробами), який розбурхує почуття авантюристів-експериментаторів?

Перш за все, давайте подивимося, який офіційний курс Росії на сьогоднішній день:

Облікова ціна на золото в Центробанку Росії (ЦБ РФ)

на сьогодні 28.05.2015 за 1 грам

Короткий опис статті: лом лом золота ціна якого викликає певний інтерес у людей, як і раніше зростає у вартості. На скільки при цьому ціна брухту відрізняється від середньої ціни на золото у вигляді монет, зливків або ювелірних прикрас? ціна лом золота купити ломбард

Джерело: Ціна на брухт золота сьогодні: чи вигідно це?

Також ви можете прочитати