Ціна на металобрухт. Вартість брухту кольорових і чорних металів.

02.08.2015

Ціна на металобрухт. Вартість кольорового і чорного брухту.

Металобрухт є цінною вторинною сировиною, вартість якого залежить в першу чергу від того, до якого виду відноситься метал — чорний або кольоровий брухт. Звичайно ж ціна кольорового металобрухту вище ніж вартість чорного брухту металу. Проте на ціну впливає так само сумарна вага сдаваеммого металу і якість брухту.

На території України і Росії метали прийнято поділяти на наступні види:

1. Чорний лом (лом чорних металів): — Залізний лом: стружка, окалина, відходи литва, відпрацювали термін служби виробу. — Чавунний лом: стружка, відходи литва та ін — Нержавіючий брухт: відходи металообробки, б/у вироби.

2. Кольоровий брухт (брухт кольорових металів): — Мідний брухт: відходи металообробки, та ін відходи. — Лом мідних сплавів: відходи з мідних сплавів (латунь, бронза, томпак) — Алюмінієвий брухт: всілякий брухт алюмінію і його сплавів. — Магнієвий лом: літаковий металобрухт. — Титановий лом: літаковий і корабельний лом титанових сплавів. — Свинцевий брухт: акумуляторний і кабельний. — Редкометальный лом: лом складних сплавів та відходи високотехнологічних виробництв. — Напівпровідниковий брухт: відходи виробництва електронної промисловості.

3. Дорогоцінний лом (лом дорогоцінних металів): — Золотий брухт: відслужили термін служби ювелірні вироби зі сплавів золота, химаппаратура, каталізатори. — Срібний брухт: відслужили термін служби ювелірні вироби, срібно-цинкові акумулятори, каталізатори, та ін. — Лом платинових металів: відслужили термін служби ювелірні вироби, хімічна апаратура, тиглі, каталізатори, електронагрівачі і ін

Ціна чорного металобрухту

У свою чергу чорний брухт поділяється на такі категорії, від яких залежить ціна на брухт:

3A — Сталевий шматковий брухт — габаритні розміри не більше 800*500*500 мм (ГОСТ 2787-75), вага шматка не менше 2 кг, труби діаметром більш 200 мм повинні бути сплющені або розрізані за твірною. Товщина металу не менше 4 мм

5A — Сталевий негабаритний брухт, товщиною від 4 мм, труби завдовжки до 1,5 м і діаметром більш 200 мм, не сплющені або не розрізані за твірною, вага конструкції до 5 тн.

12A — Сталевий брухт – товщина металу менше 4 мм

17A — Брухт чавуну промислового — розмір не більше 1500*500*500 мм

19A — Брухт чавуну — розмір 1500*500*500 мм з підвищеним вмістом фосфору, сантехнічні вироби (батареї, ванни тощо)

20 — Негабаритний чавунний брухт і відходи промислового виробництва у вигляді чавунних виливків, виливниць і піддонів, вага шматка не більше 5 тн.

22A — Негабаритний чавунний брухт і відходи сантехнічного виробництва і т. д. з підвищеним та високим вмістом фосфору.

найпоширеніший сорт чорного брухту — 3А. Ціна на такий металобрухт становить в середньому 2100 — 2250 грн/тонну.

Ціна кольорового металобрухту

Види кольорового брухту і вартість металобрухту в залежності від його виду наведена в таблиці нижче:

Короткий опис статті: прийом чорного металу ціна Вартість прийому металобрухту в Україні. Ціна на металобрухт залежить від сорту і представлена в таблиці цін на брухт металів. метал металобрухт кольоровий брухт чорний вартість ціна прийом збір сорти

Джерело: Ціна на металобрухт. Вартість брухту кольорових і чорних металів.

Також ви можете прочитати