Мідь ціна

Ціна за кг міді, ціна брухту міді

12.09.2015

Ціна за кг міді, ціна брухту міді

Мідні сплави, сполуки і чиста мідь широко застосовуються в різних галузях світової промисловості.

На пункти прийому вторинної кольорового металу надходить в основному мідь у вигляді частин електротехніки. В електротехнічних приладах і кабелях широко використовується чиста мідь, яка не має з’єднань з іншими металами. У список електротехніки, в якій міститься чиста мідь, входять електрогенератори, телефонні апарати і телеграфне обладнання, радіоапаратура. З міді без домішок проводять вакуум-апарати, теплообмінники, труби, в основному для внутрішньобудинкового пристрою водопроводу. Чиста мідь ціна за кг якої вище, ніж вартість мідних сплавів, рідко використовується для виготовлення зовнішніх водопроводів із-за швидкої втрати тепла в таких трубах.

Мідні сплави — один з найважливіших матеріалів для машинобудування. Сплав міді з іншими кольоровими металами застосовують автомобільної та військової промисловості, а також у виробництві сільгосптехніки — тракторів, інших машин. Мідні сплави незамінні при виготовленні радіаторів, підшипників, хімічної апаратури. Ціна за кг міді в сплавах визначається шляхом виявлення відсотка сполук інших металів по відношенню до чистої міді.

Високі показники пластичності і в’язкості металу дають можливість віть з міді різноманітні вироби з досить складним візерунком, чого неможливо зробити, наприклад, з алюмінієм, який ламається при згинанні. Дріт з міді червоного кольору при підвищенні температури нагріву стає дуже м’якою і пластичною, і з неї легко можна вити різноманітні шнури та джгути, вигинати складні елементи декору. Крім того, мідна поволока відмінно витримує сріблення і золочення, а також вона часто спаюється з допомогою сканого срібного припою — такі характеристики мідного дроту незамінні при виготовленні художніх філігранних виробів. Ціна міді за кг дроту буде дуже висока, якщо перед відправкою кольорового металу на пункт прийому вторсировини, механічним способом зняти всю обмотку, залишивши лише чистий метал.

Ціна брухту міді в залежності від марки металу

Для позначення того чи іншого сплаву міді існують спеціальні визначають найменування — марки. Марки мідних сплавів мають номер і букву в залежності від процентного вмісту чистої міді: Марка «М0» означає, що мідь міститься в кількості 99,95%, Марка «М1» — 99,9%, Марка «М2» — 99,7%, «М3» — 99,55%, «М4» — 99,0 і т. д. за цим принципом.

Природно, чим більша кількість міді міститься в її сплаві, тим вище буде ціна міді лом якої ви збираєтеся продати. Оскільки кожна домішка в тій чи іншій мірі впливає на зменшення електропровідності (найсильніше знижує електропровідність і теплопровідність міді миш’як і сурма), то для виробництва провідників струму використовують переважно самі чисті спеціалізовані сорти міді марок: «М00к» — катодна мідь, «М00б» — безкиснева мідь, що містять не більше 0.001% домішок. Даний брухт міді ціна за який порівнянна з його чистотою, використовується для виробництва трансформаторів, холодильного обладнання, оргтехніки, а також кабелів з високою інтенсивністю потоків.

Мідь ціна брухту в залежності від сорту металу

На багатьох пунктах прийому кольорових металів мідь та мідні сплави купують, орієнтуючись на сорт. Сорт, що визначений для мідного брухту, в першу чергу впливає на вартість такого металу, як мідь ціна брухт також може розраховуватися виходячи з обсягів поставки. Існують наступні сорти:

• Брухт міді «Мікс»

Ціна міді брухту сорти «Мікс» найнижча порівняно з іншими категоріями. Лом міді «Мікс» — це так звана суміш міді, різносортність, яка складається з тонких окислених або обпалених кабелів і проводів, старовинної мідного посуду, мідних систем і трубок, витягнутих з теплообмінників. «Мікс» мідь лом ціна за яку залежить від масштабів поставки, має досить низьку вартість з-за величезної кількості зайвих включень після переробки, та як наслідок виходу менш чистого металу.

• Брухт міді «Шматок»

Сорт «Шматок» — це такий брухт міді ціни за який завжди вище, ніж за сорт «Мікс». Мідний брухт сорти «Шматок» в основному являє собою електротехнічну та трансформаторну мідь, мідні шини, де товщина металу більш 2х-3х мм. Така мідь добувається шляхом термічної обробки, обожжением, промасленням, або окисленням. Ціни брухт міді сорти «Шматок» залежать від того, наскільки великий відсоток обробленого металу міститься в постачанні.

• Брухт міді «Блиск»

Сорт міді «Блиск» — це, як зрозуміло з назви, блискуча, чиста мідь, акуратно очищений від ізоляції мідний дріт, де жила має товщину більше 2х-3х мм. Порядок цін брухту міді сорти «Блиск» завжди вище, ніж при скупці інших категорій міді. Продаж металу цього сорту може стати вельми успішним справою, завдяки тому, що ціна міді за кг дуже вигідна.

• Брухт міді «Стружка»

Сорт міді «Стружка» являє собою дрібні відходи, частинки міді, що залишаються після обробки мідних деталей, трубок і болванок. Ціна мідь лом сорти «Стружка» розраховується після експрес-аналізу, що визначає якість мідних відходів та процентне наявність стороннього сміття.

• Брухт міді «Радіатори»

Мідні радіатори застосовуються як в системах опалення, так і в системах охолодження. Радіаторна мідь ціна за кг якої залежить і від стану металу, і від обсягів поставки, зустрічається на промислових підприємствах, комбінатах, в системах кондиціонування.

• Брухт міді «Кабелі»

Кабелі лом мідь ціна на які розраховується після аналізу металу, являють собою силові, нефтепогружные, демонтовані, контрольні та суднові кабелю. Це може бути як неліквідний, вийшов з ладу кабель, так і залишки після протягування проводів, обрізки. Ціна брухт міді у вигляді кабелю залежить від наявності обмотки (броня або свинець) і від обсягу поставки. У тому випадку, якщо мідний кабель здається в чистому вигляді без зовнішньої обмотки, то ціна за кг міді розраховується після визначення стану металу.

Короткий опис статті: мідь ціна

Джерело: Ціна за кг міді, ціна брухту міді

Також ви можете прочитати