Ціни на брухт металу, купівля металобрухту, ціна за 1 тонну .

05.10.2015

Ціни на брухт металу

Засмічення 7 %. Дріт і вироби з неї. Максимальні лінійні розміри не регламентуються. Арматура діаметром менше 6 мм

Ціни на інші категорії металобрухту не ввійшли в прайс можна дізнатися за телефонами.

Транспортування проводиться за рахунок продавця за ціною 6000 руб. (об’єм кузова 27м3, вантажопідіймальність 12т)

Ціна вказана за готівковий розрахунок. Також виробляємо оплату за безготівковим розрахунком

Одним з визначальних факторів при здачі металу є його вартість. Зрозуміло, багато що залежить від світових цін на металобрухт, але навіть в одному окремо взятому регіоні вартість вторинного металу може незначно, але коливатися в залежності від того, які розцінки у того чи іншого приймальника. Цілком природно, що здавачі металу завжди будуть шукати компанію, яка візьме металобрухт, ціна на який буде хоча б трохи вище, ніж в інших місцях. Чим глибше вивчати це питання, тим зрозуміліше, що вартість будь-якої угоди залежить від цілого ряду факторів, а точніше, від тієї технологічного ланцюжка, яку проходить метал до нового господаря. Оскільки купівля металобрухту може включати в себе безліч операцій, таких як демонтаж, навантаження, вивезення, розвантаження і навіть очищення брухту, остаточна вартість цієї послуги буде включати в себе всі витрати на перераховані вище дії. Особливий випадок — оброблення суден і розбирання висотних конструкцій, оскільки тут потрібні висококваліфіковані досвідчені фахівці.

Коли ви самі привозите на приймальний пункт металобрухт — ціна на нього вище, ніж, якби за ломом приїхали представники компанії. Вона буде ще вище, якщо металобрухт являє собою громіздку складну конструкцію, яку необхідно спочатку демонтувати, потім занурити в машину і вивезти на приймальний майданчик. Причому не власними силами, а силами приймальника. Остаточна ціна може залежати і від того, яку техніку можна застосувати для розбирання конструкцій в конкретних умовах.

І, звичайно ж, будь-яка купівля металобрухту при визначенні ціни обов’язково орієнтується на ту або іншу категорію і марку. Тонна сталевого брухту категорії 3АВ буде коштувати дорожче, ніж тонна арматурного дроту. Дізнатися, скільки можна виручити за ту чи іншу партію вторинного металу можна попередньо, зв’язавшись з представниками нашої фірми. Вони з великим ступенем точності підрахують, у скільки може обійтися демонтаж конструкцій, вантажно-розвантажувальні роботи і транспортування.

Короткий опис статті: металобрухт ціна Придбання брухту металу. Ціни на металобрухт в компанії ВестВторМет в Санкт-Петербурзі

Джерело: Ціни на брухт металу, купівля металобрухту — ціна за 1 тонну | ВестВторМет

Також ви можете прочитати