Ціни на кольорові метали

Ціни на кольорові метали, Прайс-листи постачальників

23.09.2015

Останні прайс-листи на Кольорові метали

Послуги для бізнесу

Ви знаходитесь в розділі База прайс-листів, рубрика Ціни на кольорові метали. У даному розділі представлені прайс-листи різних компаній на кольорові метали (мідь, алюміній, кремній, титан, брухт кольорових металів та ін).

Прайс-листи представлені у форматах Excel, Word, а також «запаковані» в архівах (RAR, ZIP). Також деякі компанії додають посилання на прайс-лист online на своєму сайті. Для того, щоб скачати прайс або перейти на сайт компанії з прайс-листом, необхідно натиснути на відповідну іконку.

Всього в нашій базі розміщено понад 1100 прайс-листів на різні групи промислової продукції (металопрокат, обладнання, нафтопродукти тощо), у тому числі більше 40 прайс-листів на кольорові метали .

Як розмістити прайс-лист на Базі промислового порталу Metaprom.ru? Для цього необхідно зареєструватись в Каталозі постачальників, і далі через панель управління можна завантажувати прайс-листи вашої компанії.

База прайс-листів на промислову продукцію на порталі Metaprom.ru по праву вважається найбільшою в Рунеті. Щодня розділ відвідують понад 1300 користувачів, які виробляють понад 2200 скачувань прайс-листів. Виходить, працювати з нашою базою зручно як і постачальникам промислової продукції, так і споживачам.

Будьте завжди в курсі цін! Вибирайте найкращі ціни десятків прайс-листів на кольорові метали – на Metaprom.ru!

Короткий опис статті: ціни на кольорові метали Ціни на кольорові метали — Прайс-листи постачальників

Джерело: Ціни на кольорові метали — Прайс-листи постачальників

Також ви можете прочитати