Ціна металобрухту

Ціни на металобрухт в 2012 році

23.09.2015

Ціни на металобрухт в 2012 році
Ціна на металобрухт у 2012

наступного року світова ціна на металобрухт суттєво підніметься. Лом буде дорожче майже на 3 відсотки. Про це повідомляють фахівці одного з українських підприємств. Це обґрунтовано високим зростанням потреби у самому металобрухт, і відповідно, його дефіциті в більшості країн. Однак, як відомо, прогнози на ціни металобрухту в деяких країнах абсолютно розвинені. Наприклад, у Великобританії, ціни на чорний лом і нержавійку істотно знизяться, а от в Індії і країнах Азії ціни на лом в наступаючому році залишаться на колишньому рівні.

В країнах СНД ціна на металобрухт. як чорний, так і кольоровий залишиться, порівняно незмінною. Навіть не дивлячись на високі обсяги на високі обсяги крадіжки металу. Як повідомляють економісти, ціни на металобрухт могли впасти на 6-8 відсотків, внаслідок зменшення нелегальних пунктів прийому металу. За статистикою, в одному тільки місті-мільйоннику налічується більше 100 нелегальних пунктів прийому. В основному, це приймачі кольорової металургії, ціни на яку істотно зросли. Незважаючи на високі обсяги зовнішніх негативних факторів, темпи розвитку підприємств металургії збільшилися на 5 відсотків. Це дає можливість тримати ціни на металобрухт на колишньому рівні. Між тим, на ціновий ринок тисне і природний фактор — зимовий час, коли обсяг збору брухту істотно скорочується, тому, на початку року, як і зазвичай, металобрухт подорожчає в середньому на 3-4 відсотки, але ціна відновиться вже до середини березня. Така тенденція буде короткостроковою, тому майже не вплине на загальне підвищення ціни.

Що стосується експорту металу з країн СНД, то тут ситуація ускладнюється підвищенням котирувань. Таким чином, підвищення цін перевищить рівень 5 відсотків для зарубіжних країн. Наприклад, для північних країн, він складе близько 3-х відсотків. Але, що стосується українських портів, то тут перевезення брухту буде коштує дорожче, і збільшитися до 7 відсотків. Таким чином, наприклад, для Туреччини ціна на металобрухт підніметься на 8 доларів за тонну чорного брухту.

Короткий опис статті: ціна металобрухту В майбутньому році світова ціна на металобрухт суттєво підніметься. Лом буде дорожче майже на 3 відсотки. Про це повідомляють фахівці одного з українських підприємств. ціна, маталл, 2012

Джерело: Ціни на металобрухт в 2012 році

Також ви можете прочитати