Ціни на кольорові метали

Ціни приймання брухту чорних і кольорових металів в спб

02.10.2015

Ціни на прийом брухту кольорових і чорних металів (Ціни для Спб)

Адреси пунктів прийому металів компанії Петровив, а також актуальні ціни на брухт, ви можете дізнатися у наших менеджерів за телефонами в Санкт-Петербурзі: (812) 959 25 14. мобільний 8-921-568-03-04

Ціни дійсні на 28.05.15

На прийом кольорового металу ціна формується в залежності від виду металобрухту та його якості (присутність забруднень, корозійна зношеність і т. п.) Такий підхід до формування цінової політики на прийом брухту металу загальноприйнятий. Проте компанія «Петровив» підходить до ціноутворення більш гнучко, включаючи в тариф не лише названі фактори, а й обсяги здається металобрухту.

Все досить просто – чим більший обсяг металу ви здаєте, тим дорожче виявиться вартість в перерахунку на кожен кілограм брухту. Більш того, на прийом брухту кольорових металів ціни можуть обговорюватися індивідуально в кожному конкретному випадку. Це теж одна з переваг нашої компанії. Те ж відноситься і до чермету. Таким чином, наш клієнт може бути впевнений, що здасть наявні у нього запаси металобрухту з максимальною вигодою для себе.

Додатковим підтвердженням вигідності співпраці з компанією «Петровив» може служити той факт, що навіть усереднені ціни, представлені на нашому сайті, є одними з найвищих в Санкт-Петербурзі і Ленінградської області.

Ще один момент, який повинен знати клієнт – лом лому ворожнечу. Приміром, вартість брухту алюмінію може істотно різнитися із-за присутності в сплаві інших металів. У тому ж дюралюминии містяться мідь, марганець, магній, хімічні присадки. В результаті, при переплавці чистого продукту на виході виявиться менше. Таким же чином розраховується вартість брухту міді та інших металів, а також вартість брухту нержавіючої сталі.

У кожному окремому випадку прийому кольорового металу ціну можна уточнити у наших менеджерів по телефону: (812) 959 25 14. мобільний 8-921-568-03-04. Можете не сумніватися, що вона виявиться вельми привабливою. Це стосується і ціни на прийом чорного металу.

Ми завжди працюємо оперативно, як у наданні додаткової інформації, так і в обслуговуванні. Компанія «Петровив» буде рада бачити вас своїм новим діловим партнером!

Короткий опис статті: ціни на кольорові метали Вартість і ціни на прийом брухту чорних і кольорових металів в Санкт-Петербурзі вартість брухту чорних металів спб, ціна брухту чорних металів Санкт-Петербург, ціна брухту кольорових металів Санкт-Петербург, вартість брухту кольорових металів спб

Джерело: Ціни приймання брухту чорних і кольорових металів в спб

Також ви можете прочитати