Мідь ціна

Цінність монет, скільки коштують монети

14.08.2015

Цінність монет

Як то якось бачив по телевізору показали монетний скарб, журналіст його в кілька тисяч доларів оцінив, а монетки були Миколи другого, причому тільки мідь. Так скільки ж реально стоять старовинні монети? Коштують по різному.

В середньому вся поширена мідь йде за ціною 50-500 рублів. Це приблизно три чверті всіх знайдених монет. Як бачите, багато тисяч доларів вже не виходить. Більш рідкісна мідь – рідкісні роки і періоди, варто 500-5000 рублів. В принципі, знайти таку монетку – нормальна удача. Досвідчені шукачі скарбів таких дорогих монет можуть знайти кілька за сезон, а то й цілий скарб з них. Ті ж монети, які коштують більше 5000 рублів, знайти дуже важко, це вже реальна удача.

Срібло стоїть дорожче – 200-1000 рублів. В основному це початок 20 – кінець 19 століття. Трапляються такі срібні монетки досить часто і попит на них є, тому така хороша ціна. Монети вартістю більше 1000 рублів відносяться до 18-19 століття. Іноді вартість може досягати десятків тисяч рублів, природно знайти такі дорогі екземпляри украй велика рідкість.

Золото дається лише малої частини копачів. У своїй більшості це монети Миколи Другого. Ціна на золоті монети починається приблизно з 2000 рублів або з вартості золота ломом. І ось тут чим глибше в історію, тим більше дорожчає монета.

Також дуже часто трапляються і монети часів Рад. Як правило, вони не в дуже доброму збереженню, але все ж кой-чого варті, особливо срібло. Трапляється, звичайно, що знаходять раритет і продають його за 100000 рублів. Але шанси знайти такі монети-мінімальні.

З цих цифр можна зробити невеликий висновок – чи варто займатися копательством, за умови, що невеликий кладик трапляється в середньому не частіше одного разу на 2-3 роки одному з 100 пошуковиків. Хоча під словом скарб можна розуміти різні речі — у кого-то це величезний чан мідяками часів Петра Першого, а у кого-то глиняний глечик з міддю Миколи Другого.

Короткий опис статті: мідь ціна

Джерело: Цінність монет, скільки коштують монети

Також ви можете прочитати