Ціна металобрухту

В Україні закупівельні ціни на металобрухт зросли на 8-12%,, Держзовнішінформу

20.09.2015

В Україні закупівельні ціни на металобрухт зросли на 8-12%, — Держзовнішінформ

На українському внутрішньому ринку закупівельні ціни на металобрухт зросли на 8-12%. Про це повідомляє прес-служба держпідприємства «Держзовнішінформ».

«Закупівельні ціни на металобрухт зросли на 8-12 % і становлять в середньому 2500 грн/т», — повідомив начальник відділу аналізу ринку чорної металургії ДП «Держзовнішінформ» Олександр Шейко.

Сезонне скорочення заготівлі металобрухту, з урахуванням активної фази накопичення металургами сировини для зимового періоду, традиційно призводить до зростання цін. У даний момент закупівельні ціни зросли на 8-12 % і становлять в середньому 2500 грн/т.

Характерною тенденцією останніх місяців для українського ринку металобрухту є суттєве зростання імпорту. Так, у жовтні і листопаді обсяги імпорту металобрухту склали близько 20 тис. т щомісяця, що приблизно на 20 % вище аналогічних показників минулого року. При цьому в грудні обсяги імпорту очікуються на рівні 30 тис. т.

«Що стосується експорту, то у першому півріччі поточного року експортних відвантажень металобрухту фактично не було. Тільки починаючи з липня українські підприємці почали експортувати металобрухт. Пік поставок припав на жовтень, коли було відправлено на експорт близько 62 тис. т. В листопаді обсяги експорту склали 55 тис. т, а в грудні не перевищать 50 тис. т. В цілому за 10 місяців 2013 було експортовано 185 тис. т брухту, що вдвічі менше показника за минулий рік. Середня експортна ціна становить 345-350 дол./т, FOB», — розповідає Олександр Шейко.

Слід зазначити, що нинішня ситуація на українському ринку металобрухту є досить нетиповою і свідчить про можливих структурних і організаційних змін у галузі в 2014 році.

Короткий опис статті: ціна металобрухту

Джерело: В Україні закупівельні ціни на металобрухт зросли на 8-12%, — Держзовнішінформ — Новини України — ГМК — РБК Україна

Також ви можете прочитати