Брухт алюмінію ціна

Вартість алюмінію, прийом брухту алюмінію, скільки коштує, ціна за кг.

10.08.2015

Волга метал
Алюміній

Один з найпопулярніших металів — алюміній. У земній корі його частка становить майже 9%. Алюміній — це легкий метал біло-сріблястого кольору, який має дуже цінним комплексом властивостей: малою щільністю, високою теплопровідністю, електричною провідністю і відмінною корозійною стійкістю. У зв’язку з цим виникає питання: скільки коштує алюміній.

Ціна на алюміній визначається його хімічними і фізичними властивостями, а так само витратами на його виробництво.

Існує думка, що в природі існують алюмінієві джерела, але це не так, у вільному вигляді його практично неможливо зустріти. Однак особливість алюмінію в тому, що він не тільки може утворювати сплави майже з усіма металами, але і бути добавку до сплавів на основі міді, цинку, заліза, титану, нікелю. Незважаючи на цеалюміній має досить прийнятнуціну за кілограм.

Серед найпопулярніших сплавів з алюмінію можна виділити наступні:

  1. На основі міді. Дюраль — найбільш відомий сплав. Його вага в три рази менше заліза, а міцність в сім разів вище, ніж у чистого алюмінію. Але у цього сплаву є мінус — низька корозійна стійкість.
  2. На основі магнію («магналии»). Мають низку переваг: висока пластичність, відмінна зварюваність і стійкість до корозії.
  3. На основі кремнію («силуміни»). Міцні, зносостійкі, але дуже крихкі.
  4. На основі марганцю. Такі сплави дуже схожі з алюмінієво-магнієвими.

У різноманітних галузях народного господарства, що завдяки своїм властивостям і відносно невисокою ціною на алюміній і його сплави, ці метали знайшли досить широке поширення. Будь енциклопедичне визначення алюмінію не обходиться без вказівки на його відмінну електропровідність. Це властивість поряд з легкістю і корозійною стійкістю робить алюміній одним з найкращих матеріалів у виробництві електротехніки. Практично чверть алюмінію, який виробляють в Росії, використовується в даній області. Щоб побачити своїми очима, яке значення має алюміній, скажімо для електротехнічної індустрії, не обов’язково виходити з дому — можна лише поглянути на стандартну електричну лампочку, цоколь якої виконаний з універсального металу.

В даний час широко поширений прийом брухту алюмінію. Він вважається одним з найбільш технологічних металів для вторинної переробки, бо не втрачає ні механічних, ні фізичних властивостей.

Ви можете здатибрухт алюмінію на подальшу переробку і для використання в таких галузях як:

  • будова автомобілів, суден і літаків (один кілограм алюмінію. який використовується в конструкції автомобіля замість іншого важкого металу, робить загальне споживання бензину менше на 8,5 літрів);
  • харчова промисловість (посуд, тара для консервації продуктів);
  • електротехнічна промисловість (кабелі, конденсатори);
  • хімічна промисловість;
  • приладобудування: кіно — і фотоапаратура.
  • інше.

Скільки коштує алюміній і як не потрапити в пастки шахраїв?

Зазвичай вартість брухту алюмінію суттєво відрізняється між собою, так як в ньому присутній сплав інших металів. Наприклад, у дюрале присутній марганець, мідь, магній і інші метали. У підсумку після переплавки на виході виявляється менше чистого продукту.

При продажу металобрухту потрібно бути особливо уважним і не потрапляти в пастки. Велика ймовірність того, що віддавши метал, ви можете залишитися і без металу, і без грошей. Щоб себе перестрахувати, обов’язково запитайте ліцензію на право закупівлі металобрухту. Крім цього, важливо ясно уявляти від чого залежать ціни на ринку. Скажімо, вартість алюмінію складається виходячи з цін на світовому ринку, рівня попиту та якості самого металу.

Однак не варто гнатися за алюмінієм, ціна за кілограм якого вкрай низька, бо це безпосередньо може говорити про низьку якість металу.

У наш час алюмінію і алюмінієвих сплавів (найчастіше дюраль ) можна віддати друге місце по широті застосування в народному господарстві. Перше місце по праву належить залозу.

Сьогодні алюмінієва галузь — лідер російської промисловості. Первинний і вторинний алюміній використовується з різними цілями. З цієї причини ціна за кілограм алюмінію може бути різною.

Але навіть зі своїми унікальними властивостями і якостями алюміній знаходиться в величезній конкуренції з іншими металами. А для успішної конкурентної боротьби необхідно постійно розвиватися і вдосконалюватися. Найбільші алюмінієві підприємства мають свої науково-дослідницькі центри і щорічно вкладають мільйони доларів у різні розробки вчених щодо зниження екологічного навантаження виробництва, скорочення витрат на всіх стадіях процесу вироблення алюмінію і для знаходження нових способів застосування цього металу. Звичайно, відкриття трапляються не кожен рік, але завдяки роботі наукових центрів виробництво розвивається.

Незважаючи на те, що вартість алюмінію невисока, недооцінювати цей метал не можна. Він дозволяє нам швидше пересуватися, жити в затишку і теплі, користуватися сучасними благами і пізнавати світи навколо.

© 2012 ТОВ «Волга-Метал» Всі права захищені.

Короткий опис статті: брухт алюмінію ціна Прийом металобрухту — це купівля брухту чорних і кольорових металів, пункт прийому металобрухту в Нижньому Новгороді, купівля та вивезення металобрухту демонтаж металоконструкцій, демонтаж спецтехніки вийшла з ужитку, купівля ломів металів, пункт прийому металобрухту, купівля металобрухту, демонтаж верстатів, прийом металу, брухт металів

Джерело: Вартість алюмінію, прийом брухту алюмінію — скільки коштує, ціна за кг. Нижній Новгород

Також ви можете прочитати