Ціна металобрухту

Вартість металобрухту

25.09.2015

Вартість металобрухту

Що таке металобрухт? Металобрухтом прийнято вважати не придатні для подальшого вживання металеві відходи, це можуть бути різноманітні предмети з металу (технічні агрегати та їх деталі, старі автомобілі, батареї, ванни), а також відходи сталеливарного виробництва у вигляді стружки і окалини. Для того щоб визначити вартість металобрухту. розроблені спеціальні характеристики, серед яких показники якості, марка сплаву, хімічний склад брухту, процентна частка входить до складу вуглецю.

Вартість металобрухту також залежить від його виду. Металобрухт поділяють на виробний і шихтовий. До шихтовому металобрухту належать: відходи від виробництва чорних і кольорових металів, брухт чорних і кольорових металів фрагменти виробів, споруд, будівель, вироби в неробочому стані, які мають у своєму складі кольоровий або чорний металобрухт; металеві вироби з шлюбом, металеві напівфабрикати; габаритні кускові відходи, пакети, брикети, дріт, шихтові зливки. До поделочному металобрухту відносяться: виробні метали, які застосовуються без переплавлення; металеві відходи, які утворилися при виготовленні металу, металеві відходи, застосовуються без переплавлення для виготовлення різних виробів.

Вартість металобрухту залежить від багатьох факторів, серед яких також варто відзначити, що ціни на чорний металобрухт є більш стабільними (це обумовлюється постійним попитом на даний вид металобрухту), в той час як ціни на брухт кольорових металів частіше схильні до коливань і різких перепадів. Вартість металобрухту також може залежати від місця розташування регіону. Ще одним важливим фактором є більш низька ціна на негабаритний брухт, так як його ще необхідно доводити до належного габариту і допрацьовувати. Важливим фактором при оцінці брухту металу є його якість. Металобрухт не повинен містити сторонніх домішок і перевищувати норму радіаційного фону.

Якою б не була вартість металобрухту, збут металобрухту для його подальшої переробки приносить вигоду і продавцеві, який, по суті, отримує гроші за вже відпрацьований матеріал, так і фірмі-покупцеві, яка по невеликій вартості може придбати сировину для переробки.

Визначити вартість металобрухту звичайній людині не під силу. Для правильної оцінки необхідно звернутися до фахівця в даній області. У кожному пункті прийому металобрухту проводять оцінку вартості металобрухту. Щоб товар оцінили на вищому рівні необхідно звертатися до перевірених організацій. Якщо Вам необхідно продати брухт металу, звертайтеся до нас, ми завжди пропонуємо високі закупівельні ціни на металобрухт. Співпрацювати з нами завжди дуже вигідно. Переконайтеся в цьому самі.

Короткий опис статті: ціна металобрухту металобрухт

Джерело: Вартість металобрухту

Також ви можете прочитати