Вивіз металобрухту

Вивезення металобрухту за наші гроші в Єкатеринбурзі, Послуги.

23.07.2015

Вивезення металобрухту за наші гроші

Шановний відвідувач! Раді вітати Вас на сайті компанії «Барахолка». Якщо Ви завітали на нашу сторінку на сайті, значить у Вас виникли проблеми, пов’язані з реалізацією наявного у Вас металобрухту. Саме вирішенням цих проблем наша компанія успішно бере все в свої руки. В нашій компанії працюють СПЕЦІАЛЬНО НАВЧЕНІ СПІВРОБІТНИКИ, які в найкоротші терміни зберуть на території, демонтують, занурять і вивезуть Ваш металобрухт на різні майданчики з переробки втормету, в залежності від його виду з метою отримання найбільшої вигоди від його продажу.

Людині, вперше сталкивающемуся з металобрухтом хочеться трохи більш докладно розповісти про групах, на які він поділяється, а саме:

Група брухту: Опис:

12А Сталевий брухт товщиною менше 4мм (наприклад, жерсть).

5А Лом сталі, що не має певних габаритів товщина металобрухту повинна становити не менше 4 мм, а вага конструкції не більше 5т.

3А Сталевий брухт — габаритні розміри не більше 1500*500*500мм. Вага одного шматка 1-600кг. Товщина металу більше 4мм.

17А Брухт чавуну, габаритний розмір якого становить не більше 1500*500*500мм.

19А Брухт чавуну, габаритний розмір якого становить не більше 1500*500*500мм, з підвищеним вмістом фосфору.

20A Негабаритний брухт чавуну. Вага конструкції не більше 5т

22А Негабаритний брухт чавуну — чавунні виливки, станини верстатів та інше.

6А Сталева стружка.

Це найбільш часто зустрічаються категорії брухту з якими працюють брухтозаготівельні підприємства нашого міста. Однак не варто забувати, що не всі підприємства готові приймати той чи інший брухт (оцинкований, чавунний і т. д.). Це ще одна причина, з якої Вам варто звернутися в нашу компанію. Наші консультанти зможуть виїхати на місце, де і визначать, куди і за якими цінами ми зможемо вивезти Ваш лом, або купимо його на місці.

Пропонована продукція/послуги:

Прийом і демонтаж металобрухту: брухт чорних металів, стружка, чавун, мідь, алюміній,свинець, б/у акумулятори і багато іншого.

Групи: 3А, 5А, 12А, 14А, 15А, 16А, 20А, 22А, 25А1, 26А1 ГОСТ 2787-75. Ціни прийнятна високі! Також вивезення і демонтаж за наші гроші будь-якого обсягу! Приймаємо все! Склад в центрі міста! Наше підприємство працює з будь-якими обсягами в межах р. Єкатеринбурга і його околицях.

р. Єкатеринбург

79126021213 Ігор Юрійович

Короткий опис статті: вивіз металобрухту Шановний відвідувач! Раді вітати Вас на сайті компанії «Барахолка». Якщо Ви завітали на нашу сторінку на сайті, значить у Вас… в Єкатеринбурзі

Джерело: Вивезення металобрухту за наші гроші в Єкатеринбурзі — Послуги / Інше

Також ви можете прочитати