Вивіз металобрухту Київ. Вивезення брухту чорних металів

22.08.2015

Вивіз металобрухту – спеціальна послуга компанії «Санчо», мета якої створити всі зручності наших клієнтів, бажаючих здати на брухт чорних металів з найменшими зусиллями зі свого боку. Для цього ми пропонуємо наступні послуги:

— викуп цукрових заводів і інших промислових підприємств під порізку на металобрухт;

— утилізація автомобілів;

— демонтаж металоконструкцій будь-якої складності;

— послуги спецтехніки (гідроножиці, металловозы, самоскиди, довгоміри з краном-маніпулятором і грейферним захватом);

— послуги різьбярів (болгарка, алмазна різання, киснева різка);

— послуги вантажників;

— комплексний вивезення брухту чорних металів (демонтаж, порізка, навантаження та вивіз).

Найчастіше вивезення металобрухту в малих обсягах виявляється нелегким завданням. Справа в тому, що пункти прийому брухту чорних металів не беруться за вивіз металобрухту в таких кількостях. Тому постачальнику доводиться самостійно організовувати демонтаж, навантаження, транспортування, а іноді і вивантаження металобрухту. В результаті виконаної роботи часто виявляється, що ніякого прибутку від виконаної роботи зовсім немає, так як послуги вантажників та вантажного таксі «з’їли» всі доходи від здачі брухту чорних металів, незважаючи на те, що пункт прийому металобрухту знаходився зовсім поруч. А якщо виявиться, що пункт прийому брухту чорних металів знаходиться на пристойній відстані десь в промисловій зоні, то часто такий вивіз металобрухту (Київ) виявляється збитковим.Але ж так хочеться не просто викинути метал на звалище, а щоб він був перероблений і цим самим принести користь батьківщині і навколишньому середовищу.

Спеціально для цього компанія «Санчо» здійснює демонтаж металоконструкцій, а також вивезення брухту в Києві починаючи від 50 кілограм. Вивіз металобрухту (Київ) вагою до 200 кілограм ми здійснюємо безкоштовно. Найбільш популярними нашими послугами по безкоштовному вивезення металобрухту є вивезення чавунних ванн, батарей, сталевих ванн, пральних машин, холодильників, газових плит, котлів, водопровідних труб.

Основну діяльність компанія «Санчо» розгорнула в Києві і передмісті. Але у нас є представництва в усіх областях України. За межами Київської області нас цікавить брухт чорних металів у великих обсягах (від 50 тонн). Найчастіше це цукрові заводи, а також інші недіючі заводи і промислові будівлі, які йдуть під порізку. У Києві ж ми купуємо металобрухт від 200 кілограм, а безкоштовний вивезення брухту (Київ) здійснюємо від 50 кілограм.

Компанія «Санчо» купує цукрові заводи, а також інші заводи, промислові підприємства і будівлі на постійній основі. Ми зарекомендували себе як надійного партнера при участі у великих тендерах на придбання заводів під порізку, а також прибирання і вивезення брухту чорних металів. При цьому ми також працюємо якісно і швидко і з невеликими приватними клієнтами-постачальниками. Компанія «Санчо» цінує свій і Ваш час і тому організовує роботу таким чином, щоб операції з демонтажу та вивезенню металобрухту зайняли якомога менше часу і коштів. Продумана логістика, а також наявність значного власного автопарку та іншої техніки дозволяє нам робити всі кроки найбільш ефективними.

Оновлено 20.01.2014 13:58

Короткий опис статті: вивіз металобрухту Компанія Санчо купує металобрухт, а також недорого здійснює його вивезення в Києві та Україні вивезення брухту київ, вивезення металобрухту київ, вивіз брухту чорних металів, вивезення металобрухту, вивезення брухту

Джерело: Вивіз металобрухту Київ. Вивезення брухту чорних металів

Також ви можете прочитати