Вивіз металобрухту, прийом металобрухту, демонтаж металоконструкцій

23.09.2015

Вивіз металобрухту
Прийом і вивіз металобрухту

Збір, вивіз металобрухту та його переробка допомагають очистити виробничі зони від застарілого устаткування і машин, з одного боку, і значно знизити собівартість готового металу і кількість викидів у навколишнє середовище — з іншого. Кожен рік на всій території Росії остаточно виходять з ладу верстати та крани, розбираються старі металеві конструкції, списуються відслужили свій вік автомобілі та спецтехніка. Найчастіше купи металу залишаються іржавіти на задньому дворі території підприємства, у той час як могли б і далі служити людям.

Наша компанія «ПК Схід» вже більше 10 років працює на ринку металобрухту, і основна діяльність полягає в тому, що ми приймаємо і вивозимо металобрухт. Якщо на території вашого підприємства накопичилося багато вийшов з ладу обладнання, або ви закінчили знесення старої будівлі, і металеві балки тепер поступово знищує вода і вітер, пропонуємо вам здати металобрухт. подзвонивши в нашу компанію.

Якщо ваша партія буде складати більше 10 тонн, ви можете розраховувати на отримання більш привабливої пропозиції, яке буде стосуватися демонтажу, транспортування або ціни на металобрухт. В основному, ми працюємо в Москві і містах Московської області, але у випадках, коли мова йде про великих партіях, ми готові обговорювати поставки металобрухту і з представниками інших регіонів країни. Зателефонувавши нам, ви можете здати лом сталі і чавуну, а також домовитися про демонтаж металевих конструкцій. верстатів, обладнання.

Оплата здійснюється відразу після навантаження і вивезення металобрухту з вашої території.

Демонтаж металевих конструкцій

В нашій практиці трапляються випадки, коли клієнт отримує для будівництва або інших потреб земельну ділянку, що потребує очищення від металобрухту та демонтажу металевих конструкцій. При цьому з’являється необхідність наймати окрему бригаду робітників, які виробили б демонтаж і порізали великі металеві конструкції, щоб вивіз металобрухту можна було зробити швидше і простіше. У свою чергу, далеко не всі спеціалізовані компанії, що займаються вивезенням металобрухту, мають можливість провести професійний демонтаж конструкцій, і щоб здати металобрухт, замовнику доводиться витрачати додатковий час і гроші.

Якщо клієнт не має можливості здійснити демонтаж своїми силами, ми можемо взяти ці роботи на себе. Після того як нашим фахівцем буде оцінена партія металобрухту, на вказану ділянку прибуде наша команда, яка буде проводити демонтаж. Ми самі зробимо розбирання конструкцій і різання металу для подальшого вивезення металобрухту, і замовнику залишиться тільки отримати обумовлену суму. Ви можете бути впевнені, що ціни на металобрухт ми пропонуємо оптимальні, і знайти вигідну пропозицію по лому чорних металів вам буде нелегко. Оплата здійснюється відразу після навантаження і вивезення металобрухту з вашої території.

Транспортування металобрухту

Ми розуміємо, наскільки проблематично може бути для клієнта вивезти металобрухт своїми силами, тому у нас є свій парк необхідних машин. Для того щоб здійснитививіз металобрухту. ми володіємо великим парком спеціалізованих машин: металловозами, маніпуляторами, мультиліфт, контейнеровозами, а також можемо приїхати до вас зі своїм пересувним пресом. Вам достатньо зателефонувати і назвати приблизну партію металобрухту, щоб наші менеджери змогли розрахувати, який транспорт до висилати вам, і яка в цьому випадку буде вартість угоди.

Нерідко зайнятися демонтажем та вивезенням металобрухту на території замовника в денний час не представляється можливим за ведення будівельних та інших робіт, але ми можемо виконати усі роботи в будь-який час доби, якщо об’єкт знаходиться в Москві або Московської області.

Для транспортування невеликих партій металобрухту у нас є парк автомобілів «Газель», які швидко і в максимально зручний для замовника час приїдуть і заберуть ваш металобрухт. Також, ми працюємо і з іншими регіонами Росії, але терміни й умови, на яких буде здійснено вивіз металобрухту. в кожному окремому випадку обмовляються окремо.

Крім вивезення металобрухту ми також здійснюємо вивіз будівельного сміття, ТПВ та інших відходів. При необхідності наші контейнери і навантажувачі будуть до ваших послуг протягом 24 годин.

З пропозиціями про прийняття та вивезення металобрухту, а також, якщо вам потрібно демонтаж металоконструкцій, телефонуйте за номерами:

8 (926) 272-1282

Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання, і запропонують оптимальний варіант співпраці.

Короткий опис статті: вивіз металобрухту Компанія ПК Схід надає повний спектр послуг з вивезення та прийому чорного і кольорового брухту, демонтажу маталлоконструкций Вивезення кольорового брухту, демонтаж металоконструкцій, вивезення чорного металобрухту, прийом металобрухту. вивіз металобрухту

Джерело: Вивіз металобрухту, прийом металобрухту, демонтаж металоконструкцій, цветой і чорний брухт

Також ви можете прочитати