Здача металобрухту

Вивіз металобрухту ціни, брухт ціна, купівля, прийом чорного металу

30.07.2015

Вивіз металобрухту в Москві

Наша компанія ТОВ «Металіндустрія» працює на московському ринку вже більше десятка років. За весь час роботи ні один з наших клієнтів не засумнівався в працьовитості, чесності, а також компетентності наших співробітників. Доказ тому ряд діючих договорів на вивіз металобрухту з рядом найбільших компаній країни, таких як РУП «БМЗ», «Северсталь», «НМЛК».

Чим ми займаємося?

В першу чергу здійснюємо прийом брухту чорних металів у фізичних та юридичних осіб. Причому, здійснюється вивезення брухту переважно своїми силами. Для цього в компанії є повний набір сучасних технічних засобів для роботи з металобрухтом, серед яких опентопы, мультиліфти, а також ломовози.

Також в спектр наших комерційних інтересів входить подальший продаж чорного брухту зацікавленим особам. Знову ж таки, транспортування лягає на наші плечі. При цьому гарантуємо, що транспортування до вказаного місця буде виконана в найкоротші терміни, з урахуванням зручного для покупця час.

Чому варто працювати з ТОВ «Металіндустрія»?

Наша компанія — професіонал своєї справи. Ми — не посередники, скупка чорного металу, разом з продажем чорного металу, проводиться за реальними цінами. Без зайвих накруток та інших моментів, незручних для наших клієнтів.

Зауважте ми не годуємо клієнта обіцянками. Якщо ви вирішили здати брухт чорного металу, будьте готові отримати гроші відразу ж після того, як вивеземо запропонований вами металобрухт. При купівлі у нас брухту, ви отримаєте чек, що засвідчує факт угоди, що відповідає всім сучасним нормам товарно-грошових відносин.

Трохи про сферу наших інтересів: металобрухт в деталях

Екологічна ситуація в столиці не найсприятливіша. Навіть мінімальний крок назустріч її поліпшення або, принаймні, збереження поточного стану справ, вже багато вирішує. Саме тому ми вибрали таку популярну у наш техногенний час сферу діяльності (куплепродажа металобрухту). Причому чорного брухту для подальшої його переробки і вторинного використання зберігає дорогоцінні квадратні метри, а можливо кілометри землі, яка могла б стати мобільником для цього вторсировини.

Здійснювана нами скуповування лому чорних металів дає друге життя цих відходів людської діяльності. Перероблений лом стає цінною сировиною для різних виробничих галузей, наприклад, для металургійних комбінатів, яких в нашій промислово розвиненій країні достатньо. Застосування металевих відходів у виробництві дає шанс суттєво економити, а ми, тим часом, заробляємо на цій економії.

Ось, принаймні, кілька позитивних сторін вторинного використання чорного металу:

  • скупка чорного брухту і його переробка знижують навантаження на родовища металевих руд, багато з яких близькі до повного виснаження;
  • купівля чорного брухту з подальшим його вторинним використанням знижує кількість сміттєзвалищ на території країни, а це важливо для загальної екологічної обстановки;
  • навіть невелика приймання чорного металу вже допомагає заощадити кілька тонн палива, яке було використане на видобування залізної руди з надр землі.

Пункт прийому металобрухту в Москві

Як вже згадувалося раніше, розташовані наші центри прийому на території столиці Російської Федерації, але це не заважає ТОВ «Металіндустрія» здійснювати свою діяльність по всій території країни. Так, багато хто не поспішають здавати металобрухт вивезення, щоб на себе не брати. Не варто турбуватися, цю роботи фірма готова виконати за вас, тільки повідомте адресу. Більше того, покупка чорного металу нашою компанією передбачає навіть той факт, що ми самі демонтуємо конструкції з металу, зануримо металобрухт транспорт, вивеземо на свої полігони, вам залишиться лише забрати гроші, забувши про непотрібному ломе назавжди.

Єдиний момент, який краще уточнити, роботи у нас завжди багато, бо гортати пресу, відбирати оголошення типу «продам чорний брухт» чи «продам чорний метал» у нас нема. Вистачить лінуватися, адже для того, щоб заробити на непотрібному вам смітті, вам треба набрати наш номер.

Чим ми краще конкурентів? Самовивіз чорного брухту в Москві!

Компаній, які здійснюють подібну нашій фірмі діяльність, сьогодні чимало. Але навряд чи половина з них володіє необхідним, можна навіть сказати обов’язковим, набором спеціалізованої техніки. А всього-то близько третини представників ніші являють собою рядовий пункт прийому чорного металу, який працює переважно з приватними особами, не готовий до обробки великих обсягів сировини.

Вам подобається працювати з непрофесіоналами? Невже вам мало своїх проблем?

Найімовірніше немає, так що не варто продовжувати пошуки надійного партнера, що ви його вже знайшли в особі ТОВ «Металіндустрія». Не важливо, чи ви хочете здати чорний метал, завалявшийся у вас, або ж ас більше цікавить покупка брухту чорних металів, ТОВ «Ломтоорг» завжди допоможе.

Ближче до справи: як ми здійснюємо прийом чорного металу

Щоб не ми, не ви не залишилися в програші, в процесі обов’язково повинен брати участь кваліфікований оцінювач. Саме тому продаж брухту чорних металів починається з ретельної оцінки запропонованого товару, будемо його так називати. Виїжджає оцінювач, оглядає металобрухт, після чого дає приблизну оцінку його вартості в залежності від стану, необхідності демонтажу, транспортування, сортування, обсягів і ін

Якщо приблизна сума операції клієнта влаштовує, за справу береться інша група робітників. Їх завдання — приймання чорного брухту. А саме — збирання, навантаження, перевезення, зважування та інші маніпуляції.

Після всього вищесказаного здачі чорного брухту завершено, справа за малим, порахувати загальну суму угоди, видати гроші в руки клієнтові або ж перевести підсумкову суму на його рахунок. Як бачите, купівля чорних металів з ТОВ «Металіндустрія» доведена до автоматизму. Кожна ланка компанії знає свою справу і всі працюють спільно. Не варто розпорошуватися так, щоб давати оголошення з текстом на зразок «брухт чорних металів продам», просто телефонуйте нам і угода відбудеться в лічені дні або навіть години.

З усього вищесказаного можна зробити наступні висновки:

  • скупка чорного брухту — добру справу, позитивно впливає на екологічну ситуацію, витрати виробничих підприємств та ін;
  • вивезення чорного брухту з будь-якої точки на карті готові взяти на себе, щоб не обтяжувати вас зайвими турботами;
  • крім транспортування на наші плечі лягає демонтаж об’єктів, очищення, сортування металобрухту, вам залишається тільки забрати гроші;
  • ми працюємо як з підприємствами, так і з приватними особами, при цьому цінова політика у нас однаково вигідна обом сторонам;
  • не в наших інтересах затягувати з виконанням умов договору, число замовлень, що надходять щодня, стимулює нас працювати швидко і злагоджено;
  • компанія не перший рік на ринку металобрухту, отже, у нас вже налагоджені зв’язки з посередниками, що допомагають при транспортуванні великогабаритних вантажів, розбирання та знесення конструкцій, оформленні перевезень і т.п.

Саме час перестати сумніватися і просто набрати наш номер. Уже при обговоренні умов співпраці ви переконаєтеся, що маєте справу з професіоналами, які знають нішу і готовими завжди йти назустріч клієнтові.

Короткий опис статті: здача металобрухту ТОВ Ломторг — утилізація та вивезення металобрухту, продаж брухту чорних металів в Москві.

Джерело: Вивіз металобрухту ціни, брухт ціна, купівля, прийом чорного металу, здати металобрухт, пункт прийому металобрухту москва, прийом металу москва , чормет вивезення — ТОВ Ломторг

Також ви можете прочитати