Вивіз металобрухту

Вивіз металобрухту в Санкт-Петербурзі, ціни на вивіз брухту чорних

29.07.2015

Вивіз металобрухту


Вивіз металобрухту кольорових і чорних металів є однією з найбільш популярних послуг компанії «МЕТЛАЙН СПб».

Ми пропонуємо своєчасний і оперативний вивіз металобрухту в Санкт-Петербурзі. Користуючись послугами компанії «МЕТЛАЙН СПб», клієнти можуть швидко позбутися від будь-якого металевого брухту. Наприклад, даною послугою можуть скористатися великі підприємства та будівельні фірми, яким необхідно звільнити простір (цеху, будмайданчика і т. д.) від металевого «сміття». Подібна послуга затребувана і приватними особами, у яких немає спеціальної техніки, щоб вивезти металобрухт.

Компанія «МЕТЛАЙН СПб» володіє великим парком власній розвантажувальної та навантажувальної техніки від однієї з кращих європейських фірм Liebherr. Використовуючи найсучаснішу техніку, співробітники нашої компанії акуратно вивезуть брухт кольорових або чорних металів з території клієнта.

Вивезення брухту чорних металів

Вивезення брухту чорних металів набагато більш складний, ніж вивіз металобрухту з кольорових металів. За статистикою на підприємстві завжди залишається велика кількість металобрухту чорних металів. Щоб прибрати металобрухт з території підприємства, необхідно використовувати спеціальну техніку, придатну для перевезення вантажів великої ваги.

Часто потрібно зробити вантаж більш транспортабельним. У такому випадку на допомогу приходять співробітники компанії «МЕТЛАЙН СПб», які професійно виконують демонтаж і різання металевих конструкцій.

Вартість вивезення металобрухту в Санкт-Петербурзі


Послуга «Вивіз та приймання металобрухту» в компанії «МЕТЛАЙН СПб» здійснює за доступним для замовників цінами. Ми розробили спеціальний прайс на демонтажні роботи, транспортування та приймання металобрухту.

Приваблива ціна на вивіз металобрухту і злагоджена робота співробітників компанії «МЕТЛАЙН СПб» пояснює популярність послуги з транспортування металобрухту на спеціальні майданчики. Багато клієнтів нашої компанії задають питання про те, куди ми відвозимо металевий брухт.

Відповісти на це питання нескладно. Компанії «МЕТЛАЙН СПб» належать 2 спеціальні майданчики в Санкт-Петербурзі. На ці майданчики перевозиться металобрухт і через деякий час піддається подальшій переробці. Вартість вивезення металобрухту в межах Санкт-Петербурга 6 000 руб. за вивезення однієї автомашини.

Короткий опис статті: вивіз металобрухту

Джерело: Вивіз металобрухту в Санкт-Петербурзі, ціни на вивіз брухту чорних металів

Також ви можете прочитати