Вивіз металобрухту

Вивіз металобрухту з Москви та Підмосковя, ТОВ Нова Земля

23.07.2015

Вивіз металобрухту


Після прийняття рішення про здачу металевого брухту виникає ще одна проблема — труднощі його транспортування. Далеко не всі організації або приватні особи зможуть впоратися з самовивозом металобрухту, особливо це проблематично, коли обсяг металоконструкцій досить великий. Ми раді вам запропонувати просте рішення цього питання — наша компанія здійснить вивіз металобрухту на спеціалізованому транспорті, тим самим позбавивши вас від необхідності пошуку техніки з високою вантажопідйомністю.

Металобрухт може бути технікою, приладами, обладнанням, будівельними конструкціями, які більше не можуть використовуватися і не підлягають ремонту.

При проведенні капітального ремонту, інших робіт по облаштуванню території, розширення виробництва, часто залишаються металеві відходи, які необхідно вивести. Такий вивіз металобрухту передбачає використання спеціальної техніки, обладнаної великими кузовами і контейнерами. Іноді громіздкий металобрухт вимагає демонтажу. З усім цим допоможе впоратися широкий спектр послуг нашої компанії.

Наша компанія має в розпорядженні великий парк автомобільної та спеціалізованої техніки, яка пропонує вивіз металобрухту будь-яких габаритів і обсягів. Спеціально обладнані контейнери під вантаження металобрухту, автомобілі підвищеної вантажопідйомності, самоскиди — ця сучасна техніка оперативно здійснює вивіз металобрухту з вашої території.

Наші можливості щодо вивезення брухту чорних і кольорових металів дуже сильно вплинуть на ваше рішення про здачу металобрухту саме в нашу компанію «Нова земля». Найбільш затребуваний вивіз металобрухту і подальша його вигідна реалізація у випадках, коли потрібно в стислі терміни звільнити виробничі площі. Стає ясно, що саме в такому випадку краще всього скористатися нашою допомогою. Ми завжди раді здійснити вивезення металобрухту, до того ж, ви зможете неабияк заощадити на транспортуванні.

Правильно витрачайте час працівників вашого підприємства, не піддавайте їх ризику отримання травм при навантаженні важкого брухту, домовтеся про вивезення металобрухту в нашій компанії і насолоджуйтеся зручністю, своєчасністю, безпекою та практичністю використання спеціалізованої навантажувальної та вивізного техніки, наявної в нашому розпорядженні.

Короткий опис статті: вивіз металобрухту Вивіз металобрухту з Москви і Підмосков’я — ТОВ Вивіз металобрухту з Москви і Підмосков’я — ТОВ

Джерело: Вивіз металобрухту з Москви і Підмосков’я — ТОВ «Нова Земля»

Також ви можете прочитати