Кольоровий металобрухт

Як відкрити пункт прийому кольорових металів, прийом металобрухту, брухт кольорових металів, відкриття пункту прийому металобрухту .

04.08.2015

Як відкрити пункт прийому кольорових металів

Поради Експерта — Бізнес-консультанта

Фото по темі

Відкриття пункту прийому кольорових металів – справа досить прибуткова. Криза даного сегмента ринку практично не торкнувся, тому ситуація в ньому набагато стабільніша, ніж, наприклад, на ринку чорних металів. Просто слідуйте цим простим покроковим радам, і Ви будете на вірному шляху у Вашому бізнесі .

Короткий поетапний Бізнес-керівництво

Отже, приступимо до дій, налаштувавшись на позитивний результат .

Крок — 1

Якщо ви вирішили відкрити пункт прийому кольорових металів, то врахуйте, що даний вид бізнесу у нашій країні не реєструється, а значить, можна назвати його нелегальним. Хоча більшість зайнятих у даній справі ставляться до нього як до цілком легальним видом діяльності. Безсумнівним достоїнством бізнесу, пов’язаних з прийомом кольорових металів є відсутність сезонності і застою. Гроші людям потрібні завжди, тому вони понесуть вам метал у будь-який час року. Виконавши це, переходимо до наступних дій .

Крок — 2

Відкривати пункт прийому кольорового металобрухту краще у великому місті. Але буває, що і в невеликих населених пунктах брухту складають не менше. До того ж відкриття пункту прийому в маленькому місті дозволить вам приймати брухт за більш низькою ціною, а значить, більше заробити. Вигідно відкривати пункт прийому кольорового брухту в населеному пункті, де є морський або річковий порт. Тут часто відкриваються оптові пункти, оскільки метал возиться машинами. Виконавши це, переходимо до наступних дій .

Крок — 3

Що стосується персоналу, то вам доведеться найняти мінімум дві людини. Один з них буде приймати металобрухт у терезів, а другий – займатися розбиранням складних конструкцій. Заробітна плата кожного працівника може становити близько 100 доларів на тиждень. Проте варто відзначити, що це тільки офіційна частина доходу. Іншу частку працівники з легкістю отримають на недовесах. Незважаючи на складність та необхідність роботи вночі, а саме в цей час доби здається велика частина металу, персонал дуже швидко. Адже при хорошому розкладі приймальники можуть отримувати до 300 доларів на тиждень. Виконавши це, переходимо до наступних дій .

Крок — 4

Для прийому кольорового брухту вам знадобляться стрілочні ваги з гирями. Вони обійдуться вам приблизно в 300 доларів. В цілях економії можна придбати ваги, колишні в експлуатації. Площа орендованого вами приміщення повинна становити не менш як 20 кв. метрів, щоб ви могли розмістити металобрухт. Подумайте про те, куди буде здавати прийнятий лом і за якою ціною. Адже від цього буде залежати ваша прибуток .

Сподіваємося відповідь на питання — Як відкрити пункт прийому кольорових металів — містив корисні для Вас відомості. Удачі!Щоб знайти відповідь на питання яке Вас цікавить скористайтесь формою — Пошук по сайту.

Короткий опис статті: кольоровий металобрухт Як відкрити пункт прийому кольорових металів Поради Експерта — Бізнес-консультантаКак відкрити пункт прийому кольорових металів Поради Експерта — Бізнес-консультанта металів, пункт, кольорових, прийому, дій, відкрити, доларів, Виконавши, переходимо, такими, прийому, кольорового, буде, бізнесу, приймати, частина, місті, тиждень, значить, складати

Джерело: Як відкрити пункт прийому кольорових металів — прийом металобрухту, брухт кольорових металів, відкриття пункту прийому металобрухту » Світ Грошей

Також ви можете прочитати