Здати машину на металобрухт

Як здати автомобіль таксі в оренду 2012 . Блог господаря машин

04.10.2015

Як здати машину в оренду на таксі — ваші питання

Часто задають питання, які стосуються нюансів цього бізнесу. Ок, давайте відповім на деякі з них. Ось на днях прийшов на е-мейл лист з черговою порцією питань — розберемо їх докладніше.

1) здати машину в оренду в таксі, реально посадити водія на графік 24/7 — то є цілодобово, 7 днів на тиждень. Він же буде втомлюватися, треба поїсти-поспати і так далі?

2) Як відбувається механізм пристрою водія: я здаю машину в оренду фірмі, вона укладає договір з водієм і постачає йому замовлення?

3) Реально посадити на авто двох водіїв — один з ранку до ночі, інший з ночі до ранку?

4) Розкажіть детальніше щодо викупу авто?

5) як влаштований комунікатор в таксі як ним користуватися — докладний опис тут .

Частину питань ми розглянемо в цьому матеріалі, частина — в продовження про отримання дозволу в Департаменті Транспорту, не полінуйтеся прочитати і його. І звичайно ж, запитуйте в коментарях — всі вони для мене важливі, так як з недавнього часу прийшла думка написати книгу про бізнес в таксі, більше того, до цієї ідеї з цікавістю поставилися у Видавничому домі «Пітер» — найбільшому видавництві Росії.

Отже, щодо роботи за графіком 24/7 — хоча з вигляду здається, що працювати цілодобово нереально, фактично 90% всіх водіїв беруть авто в оренду саме на постоянку. Тобто всі питання пов’язані з графіком роботи, кількістю робочих днів на тиждень — це вони вирішують самі, господаря автомобілів це не стосується. Машина здана в оренду — без різниці, як водій працює, лише б платив.

На практиці, водіїв у нашому місті простіше платити 600-1300 рублів за добу і мати не тільки робочий, але і особистий автомобіль. Тобто частину дня (6-12 годин) він на машині працює, а решту часу автомобіль так само стоїть у нього під вікнами і він може використовувати його в особистих цілях: з дитиною до лікаря з’їздити на рибалку (і таке буває), в магазин, зустріти дівчину — насправді, це зручно!

Звичайно, в деякі дні водій не може працювати — це хвороби, це просто вихідний (втомився працювати, хочеться виспатися, треба провідати рідню. На такі дні зазвичай призначаються ремонти — я прошу водія заздалегідь попереджати про вихідні, щоб на ці дні простою призначити діагностику, ремонт. Все одно машина стоїть, треба хоча б отримати з цього користь. Зазвичай таких вихідних на місяць трапляється 1-3, більше вже просто не вигідно.

Таким чином, відповідь на перше питання — так, реально здати машину в оренду на таксі на режим 24/7.

Друге питання: механіз пристрою водія виглядає трошки не так. Зазвичай я власник автомобіля і я знаходжу водія. Моє завдання:здати в оренду автомобіль у таксі. тому знайшовши водія, я влаштовую його в службу САМ. Ми разом йдемо в службу таксі, де з водієм укладається договір — він їм платить «ефір» чи «план» (близько 200 рублів в день), а вони йому поставляють замовлення. Власник авто тут взагалі ніяк не бере участь, проте треба йти разом з водієм: знати, в який службі він працює, знати його бортовий номер, знати директора служби. Якщо раптом водій почне «губитися», не платити оренду — його завжди можна знайти через службу таксі і подивитися, коли в останній раз виходив на лінію. Я цим користуюся регулярно — якщо водій починає йти в борги, погано платить, то його можна заблокувати в службі таксі. Тут же приїде і почне виправдовуватися: «Забув заїхати, не встиг» і так далі. Ще один момент — через службу таксі можна подивитися, скільки замовлень виконав водій (якщо у них замовлення йдуть через комп’ютерну програму, типу Таксі-Онлайн або 2Т:таксі) — деякі скаржаться «оренда погана», а самі толком не працюють. Для прикладу виписка по своєму останньому водієві: за 2,5 дня зробив 52 замовлення — це нормально, не багато і не мало.

Таким чином, влаштовувати водія краще самому і краще в знайому службу таксі, щоб можна було його знайти потім. Хтось навіть сам платить ефір/план — щоб у водія не було отмаза «не заробив на ефір, тому не працював». І щоб простіше було вицепіть водія — коли водила сам за себе платить, тут виникає нюанс: службі невигідно його «відключати» від системи, сплачує ж чувак. Інша справа, коли ви платите — хто господар, той і замовляє музику.

Відповіді на питання 3 і 4 — в наступній по порядку статті, не лінуйтеся клікнути на посилання внизу сторінки.


Додано 12.11.12: Взагалі, по оренді багато питань і я рекомендую прочитати продовження цієї статті, матеріал про грузотакси (теж у цій рубриці) і про рекламу для диспетчерських. Так само можна придбати книгу «Таксі як бізнес: Як заробити в таксі». Детальніше тут — Книга «Таксі як бізнес: Як заробити в таксі» В ній зібрана і систематизована вся інформація по тому, як заробити здаючи машину в оренду, таксуя самому або створюючи диспетчерську.

Так само можна поспілкуватися на форумі — forum.taxi-vopros.ru

Друзі, давайте не будемо губитися на просторах інтернетів! Я пропоную вам отримувати на емейл сповіщення про публікації моїх нових статей, таким чином ви завжди будете отримувати все нові статті. Пройдіть по посиланню. будь ласка.


Всі ми знаємо, що час це гроші, тому якщо потрібна витримка корисної інформації по темі, а читати весь сайт колись рекомендую придбати книгу «Таксі як бізнес 3: Як заробити в таксі » .

У книзі зібрана і систематизована вся інформація по тому, як заробити здаючи машину в оренду під таксі, таксуя самому або створюючи диспетчерську. Тільки досвід і практика, ніякої води.

Короткий опис статті: здати машину на металобрухт здати автомобіль таксі в оренду 2012, здати в оренду машини в таксі, як здати автомобіль таксі в оренду 2012, здаю машину на таксі, здати в оренду машини таксі, здати машину в оренду на таксі, avto v-arendu, clfnm vfibye d nfrcb, rfr clfnm vfibye d fhtyle, як здати машину в оренду,Автомобілі,оренда машин,комунікатор для таксі,особливості роботи в таксі

Джерело: Як здати автомобіль таксі в оренду 2012 | Блог господаря машин таксі

Також ви можете прочитати