Різне

Закуповуємо мідь, лом міді

12.10.2015

статті:
Мідні радіатори

Мідні радіатори часто ставлять в системах кондиціонування, опалення та газопостачання, але на сьогоднішній день чисто мідні радіатори застосовуються рідко. Єдина область, де все ще використовують однорідні мідні радіатори – електро — і тепловози. Всі інші радіатори зазвичай виконані з міді тільки зовні, а всередині використовується латунь або навіть алюміній.

З-за високої ступеня засмічення (від 30 до 50 відсотків) вихід чистої міді після переплавки невеликий, що визначає ціну на прийом мідних радіаторів.

Мідь електротехнічна, «блестяшка» або «електротех»

Мідь – абсолютний лідер в частці застосування в електричних проводах і силових кабелях. Як правило, там застосовується дуже чиста мідь, марки М0 і М1, тому жили кабелю і проводу не окислюються і довгий час залишаються блискучими. Завдяки цій властивості, мідні жили електрокабелів, звільнені від ізоляції, називають «блестяхой». А також «электротехом», «електротехнічним мідним ломом» і так далі.

Брухт міді типу «блестяшка» виходить шляхом механічної (не термічної!) оброблення силових кабелів і проводів. Товщина однієї жили не повинна бути менше 1.5 міліметрів. Не повинно бути забруднень лаком, фарбою, полудою. Не повинно бути ізоляції, включень інших металів. Тільки чиста, блискуча мідь може претендувати на найдорожчий вид брухту міді – «електротех». Як правило, «блестяху» отримують шляхом оброблення відходів потужних силових електрокабелів.

Мідь кусковая,»шматок»

У класифікації брухту кольорових металів значне місце займає брухт міді виду «шматок», «шматковий брухт» і т. п. Що вважається ломом міді типу «шматок»? В першу чергу це електротехнічний провід та кабель, а точніше кабельна жила. Також будь-обмотувальний мідний дріт, мідна підводить шина, різні мідні трубки. Розмір кускового мідного брухту повинен бути не менше 2 (двох) міліметрів по кожному з вимірів. Мідний брухт, який претендує на категорію «шматок», може бути отриманий шляхом відпалу, може бути окислен. Але не допускається забруднення полудою, покриттями інших металів, лаками, фарбами, ізоляцією, іншими металами та іншими включеннями.

Брухт міді «мікс»

Більшу частину мідного брухту, що надходить на нашу площадку, складає так званий мідний «мікс» – несортовані мідні відходи, уламки, деталі, дроти і так далі. У категорію «мікс» потрапляє будь-мідний брухт, забруднене полудою, фарбою, лаком, чорними металами, а також окислений (бурого або зеленого кольору) або отожженный металобрухт. Як правило, вихід чистої міді при переплавці цього виду брухту міді досить низький, тому ціна на мідний «мікс» трохи нижче.

Короткий опис статті: мідь лом ціна Організація закуповує брухт кольорових металів в Чебоксарах у юридичних і фізичних осіб

Джерело: закуповуємо мідь, лом міді

Також ви можете прочитати