Здача металобрухту

Здача металобрухту від списання ОЗ, Бухгалтерський форум www.

24.08.2015

у Відповідь питання: якої конфігурації це буде проводитися?

Якщо при ліквідації об’єктів ОЗ отримані які-небудь матеріальні цінності, то вони повинні бути оприбутковані за вартістю можливої реалізації. У бухгалтерському обліку вартість таких матеріальних цінностей буде відображена у складі доходів від звичайної діяльності (субрахунок 746 «Інші доходи від звичайної діяльності») в кореспонденції з дебетом відповідних рахунків обліку запасів (20).

Отже, що ми маємо.

1 — металобрухт, який оприбутковуємо документом «Оприбуткування товарів». у табличній частині Товари вказуємо номенклатуру «Брухт», рахунок, припустимо 209 — Інші матеріали. в закладці «Бухгалтерський облік» вказуємо рахунок — 746 — Інші доходи від звичайної діяльності. статтю доходів вкажемо, наприкладстворену — Оприбуткування. із зазначенням рядка декларації «03. 9 Вартість товарів (робіт, послуг), безоплатно отриманих у звітному періоді». Оприбутковуємо на склад. Проводимо.

Отримуємо факт оприбуткування металобрухту за справедливою ціною.

2 — здача металобрухту де-факто нічим не відрізняється від реалізації, тому описувати процес оформлення документа «Реалізація товарів і послуг» я не буду. Аналогічно і щодо податкової накладної.

3 — надходження коштів за металобрухт теж нічим не відрізняється від надходження розрахунків від покупця. Тому оформлення документа «Платіжне отримання входить» я теж описувати не буду.

На питання про «задвоении» доходу відповім, а як по іншому? Металобрухт — дохід, і неважливо, що він вже був, ОС то вже немає, а отже є понесені витрати по списанню, реалізація металобрухту — теж дохід

Готовий до подальшої дискусії

Інформація про вибуття ОЗ та обліку [Посилання доступні тільки зареєстрованим користувачам. Реєструйся тут. ]. Про 1С ні слова, але взагалі корисно почитати

__________________

[Посилання доступні тільки зареєстрованим користувачам. Реєструйся тут. ]. Всі конфігурації.

Востаннє редагувалось SAABWEY; 23.09.2012 в 19:00 .

Короткий опис статті: здача металобрухту Здача металобрухту від списання ОС 1C: Підприємство + конфігурації для України ос та реалізація відходів, Здача металобрухту від списання ОЗ, 1С підприємство, бухгалтерська програма, конфігурація програми 1С, управління кадрами, торгівля 1С, 1С зарплата, спрощенка в обліку.

Джерело: Здача металобрухту від списання ОС — Бухгалтерський форум www.nado.in

Також ви можете прочитати