Здати золото ціна за грам на лом, куди звертатися і скільки коштує

03.04.2017

Як вигідно здати золото і яка його ціна за грам?

Зміст статті:

За останні роки ціна на золото зростає. Тому вкладення грошей у дорогоцінні метали є найбільш вигідним рішенням. Здати золото в середньому можна за 2 400 рублів – це ціна за грам. Хоча багато чого залежить і від самого виробу, так і міжнародних котирувань на дорогоцінні метали. До лому золота відносяться ювелірні вироби, які прийшли в непридатність, і відремонтувати які набагато дорожче, ніж купити нові або ті прикраси, які стали не потрібні або втратили своєї пари. До лому золота також відносяться золоті монети, зубні коронки, зливки без документів.

Здати золото ціна за грам на лом, куди звертатися і скільки коштує

Огляд варіантів продажу

Перш ніж продавати коштовності бажано їх назбирати. Чим більше вага виробів, що здаються, тим більшу ціну за один грам виробу вам можуть запропонувати.

Де можна знайти таке місце? Куди ж іти, для того щоб здати золото?

Якщо Вам терміново потрібна невелика сума грошей, то можна здати на брухт золота і золото в ломбард. Для цього необхідно бути повнолітнім і при собі мати паспорт. На золотих прикрасах повинна стояти проба, якщо дорогоцінні метали нові, то бажано, щоб до них був цінник. Як вже було сказано, здати золото можна в ломбарді, у ньому співробітники підкажуть вартість золота і визначать ціну на брухт.

Здати золото ціна за грам на лом, куди звертатися і скільки коштує

Зазвичай дана вартість занижена в порівнянні з дійсною ціною виробу. Якщо золото не викуповується назад клієнтом вчасно, то воно продається іншим громадянам або ювелірних заводів. Якщо викуповується, то ломбарду необхідно заплатити певний відсоток за кожен день зберігання золота. Так куди здати золото за більш вигідними цінами?

Скупка

Здати золото та його лом можна у скупку. Приймання виробів здійснюється тільки у осіб, які досягли віку 18 років. Скупник повинен мати відповідну документацію. На відміну від ломбарду при скупці, коштовності можна викупити назад. Лом золота і золото приймаються будь проби, навіть якщо немає відбитків пробірних клейм. Не приймаються в скупку самородки, сплави. Якщо ювелірний виріб має дорогоцінний камінь, то краще цей камінь не здавати, так як ціна каменю при скупці не враховується. Розрахунок з клієнтом проводиться за прейскурантом, на підставі ваги виробу.

При бажанні здати своє золото на брухт, скупники розкажуть вам яка її ціна на даний момент часу.

Колекціонери

Здавати старовинні ювелірні прикраси у вигляді брухту золота дуже невигідно. Дані вироби являють собою історичну цінність, а от у колекціонерів за ці ж ювелірні прикраси можна отримати добрі гроші.

Однак сучасні ювелірні вироби затьмарили свій статус раритетних та не тепер користуються інтересом у колекціонерів. А ось прикраси, виготовлені в Радянському Союзі, навпаки, користуються величезною популярністю, так як вони були створені за Гостами, в них золото більш високої проби, а також дуже маленька ймовірність натрапити на підробку. Здати золото колекціонерам не складе особливих труднощів, адже є інтернет, де можна зв’язатися з продавцем і домовитися, скільки буде коштувати здати золото.

Здати золото ціна за грам на лом, куди звертатися і скільки коштує
Ретро прикраси високо цінуються серед колекціонерів.

Інтернет – аукціони

У них свої правила продажу. Є велика ймовірність, що вас можуть обдурити.

Комісійні магазини з продажу золота

Можна здати золото та його лом в комісійні магазини з продажу золота. Проте в даних магазинах гроші за жовтий метал Ви отримаєте не відразу, як це відбувається в ломбардах, а тільки після його реалізації. Строк, протягом якого буде продано золото, невідомий. Він може становити від декількох днів до декількох місяців. А може вийти так, що дорогоцінний метал зовсім не буде реалізований. Ви також повинні будете сплатити магазину послуги з продажу золотих виробів.

Здати золото ціна за грам на лом, куди звертатися і скільки коштує

Банки

Здати золото в банку вигідно, так як ціни, які вони пропонують при купівлі коштовностей, вище, ніж пропонують ломбарди. Але беруть туди тільки злитки та інвестиційні монети з сертифікатами.

Обмін брухту золота

Послуги з обміну лому золота і ювелірних виробів на нові надають ломбарди, ювелірні магазини. Але все-таки бажано обмін брухту жовтого металу робити в салонах ювелірних заводів. Там Вас не обважать і не обдурять з пробою дорогоцінного металу. Зданий метал оцінюється за ціною брухту, а вартість нового ювелірного прикраси входить ринкова ціна золота і робота ювеліра. Вам обміняють старі прикраса на нове і сучасне такої ж проби і з такою ж вагою. Якщо новий ювелірний виріб буде перевершувати старе по вазі, то Ви повинні будете доплатити різницю. Якщо ж, навпаки, різниця може піти в рахунок роботи майстра.

Здати золото ціна за грам на лом, куди звертатися і скільки коштує

При прийманні нового ювелірного прикраси необхідно керуватися деякими правилами. Необхідно звертати увагу на якість матеріалу. Якщо у виробі є дорогоцінне або напівдорогоцінне камен, то особливою цінністю користуються ті, які оброблялися вручну. Також особливу роль грає дизайн прикраси, ну і головне – історична цінність. Чим древнє прикраса, тим більше грошей можна отримати при її здачі.

Однак не варто обмінювати ювелірна прикраса у першому ліпшому місці. У ломбарді навпаки, можуть запропонувати, куди більш вигідну угоду. Знайдеться місце, куди можна здати золото і отримати значний виграш в такому показнику, як ціна.

Переплавлення брухту золота

Вигідним варіантом вважається, якщо лом золота переплавити і замовити нове ювелірну прикрасу.

Здати золото ціна за грам на лом, куди звертатися і скільки коштує

Існує безліч варіантів, куди можна здати золото. Головне, продаючи лом золота і золото, бути дуже уважним, не поспішати, не довіряти незнайомим людям. Вони можуть виявитися шахраями.

Короткий опис статті: скільки коштує здати метал Як найбільш вигідно здати золото, щоб ціна за грам була найвищою. Вигідна продаж в ломбард, комісійний магазин або колекціонерам.

Джерело: Здати золото ціна за грам на лом, куди звертатися і скільки коштує

Також ви можете прочитати